Tematy, których wiek przekroczył 60 dni + drobne poprawki po aktualizacji

Zainstalowałem modyfikację blokującą zabawę w archeologa. Od dzisiaj wszystkie tematy, w których wiek ostatniego posta przekroczył 60 dni będzie blokowana możliwość pisania, a jedyną możliwością wznowienia dyskusji będzie stworzenie nowego tematu.

Dodatkowo wprowadziłem parę kosmetycznych poprawek, których większość z was nawet nie zauważy. :)

Idę w kimę...

Zainstalowałem modyfikację blokującą zabawę w archeologa. Od dzisiaj wszystkie tematy, w których wiek ostatniego posta przekroczył 60 dni będzie blokowana możliwość pisania, a jedyną możliwością wznowienia dyskusji będzie stworzenie nowego tematu.Dodatkowo wprowadziłem parę kosmetycznych poprawek, których większość z was nawet nie zauważy. Idę w kimę...

Dobry pomysł. Tylko przydałoby się, żeby nie dotyczyło to artykułów.

done

Zainstalowałem modyfikację blokującą zabawę w archeologa. Od dzisiaj wszystkie tematy, w których wiek ostatniego posta przekroczył 60 dni będzie blokowana możliwość pisania, a jedyną możliwością wznowienia dyskusji będzie stworzenie nowego tematu.

Dodatkowo wprowadziłem parę kosmetycznych poprawek, których większość z was nawet nie zauważy. :)

Idę w kimę...