TERA RU - Kompendium wiedzy / Newsy / Eventy

ehh 3 noce już ściągam i dopiero 20 GB...

Jest chyba torrent do pobierania , link jest w temacie odnośnie ekipy na Tera RU

Nie wiem mi to pykło w niecałe 7h. Druga sprawa da się zmienic język na Angielski? Jeżeli tak to jak ?

Angielski ma byc z patchem 65 lv

Dzięki za odpowiedź. Ogólnie za***iste kolejki są :)

ale patola, po 10-20 kb/sek mi sie sciaga a nie mam tyle transferu zeby od nowa torrentem sciagnac...

Angielski ma byc z patchem 65 lv

Mam nadzieje że to nie jest jakaś ściema. Chyba że chodzi o przerobienie plików angielskiej wersji gry.

Mam nadzieje że to nie jest jakaś ściema. Chyba że chodzi o przerobienie plików angielskiej wersji gry.

Mówili o tym na streamie. Choć ruski nie przeszkadza , bo na pamięć wszystko się wie gdzie jest.

tera.png

Wieczorna rozmowa z ruskimi na wysokim poziomie :D

Już nie długo arun będzie open do gry :)

Czyli poza wersją KR jest to obecnie (czy tam będzie po nadchodzącym patchu) najlepsza wersja gry tak? A powiedzcie jak z pingiem? Mierzył go ktoś, testował dokładnie?

ogólnie ping jest ok...na razie czasami coś przylaguje ale ogólnie cały czas pingy są pokroju 70-120 przynajmniej u mnie na necie 20 mb/s...co do wersji według mnie jest ona na pewno 100% lepsza niż g...froge oraz na przykład mają wprowadzić teraz do gry ciekawy system zleceń zabójstw które nawet chyba w Korei nie ma :P

"What is a bounty hunting?

Within the bounty hunters players who do not want to shed blood on the battlefield, will be able to "order" Kill the other players, and users participating in the system as assassins, will be able to execute contracts and may even earn stars.

Of the features can be distinguished function in which an assassin will see an interactive map of the world traces its future victims.

For more details, number of prizes, awards and other delicious details will be published at the time of the release of these systems very soon! This spring!

Stay tuned and watch out for announcements to learn everything first!"

już z kilkoma graczami planujemy złożyć takie zlecenia na naszego kochanego guildmastera z Arrancars w dowód naszej miłości bo odważył się grać archerem :P

ogólnie ping jest ok...na razie czasami coś przylaguje ale ogólnie cały czas pingy są pokroju 70-120 przynajmniej u mnie na necie 20 mb/s...co do wersji według mnie jest ona na pewno 100% lepsza niż g...froge oraz na przykład mają wprowadzić teraz do gry ciekawy system zleceń zabójstw które nawet chyba w Korei nie ma "What is a bounty hunting?Within the bounty hunters players who do not want to shed blood on the battlefield, will be able to "order" Kill the other players, and users participating in the system as assassins, will be able to execute contracts and may even earn stars.Of the features can be distinguished function in which an assassin will see an interactive map of the world traces its future victims.For more details, number of prizes, awards and other delicious details will be published at the time of the release of these systems very soon! This spring!Stay tuned and watch out for announcements to learn everything first!"już z kilkoma graczami planujemy złożyć takie zlecenia na naszego kochanego guildmastera z Arrancars w dowód naszej miłości bo odważył się grać archerem

To są te same ligi co dodali teraz na EU, co może oznaczać iż w wiosnę dostaniemy już tego samego patcha co mają na EU :)

Ok to sprawdzę tę grę w takim razie. Rozumiem że english community wybrało się na Arun?

tak

Mogę prosić o poradnik 'krok po kroku' jak kupić VIPa w TERA ru ? cieżko ogarnąć tą stronę internetową...

D.

Zainstaluj sobie Chrome'a i Ci przetłumaczy stronkę ...

większe info podajemy na ts3.novasociety.com jest latwiej pomóc

Mogę prosić o poradnik 'krok po kroku' jak kupić VIPa w TERA ru ? cieżko ogarnąć tą stronę internetową...D.

Wyjaśnienie panelu użytkownika:

Kupowanie kredytów:

1. Wchodzimy po zalogowaniu się na stronie w opcję kup kredyty: " http://www.tera-online.ru/pay/ "

2. Wybieramy płatność karta MasterCard/Visa

3. Dalej jak na obrazu poniżej:

Po wpisaniu danych zatwierdzamy płatność, i klikamy "Process".

Po udanej transakcji w ciągu 5 minut kredyty pojawią się na naszym koncie.

Kupowanie VIP

VIP kosztuje 65 kredytów, dlatego trzeba kupić pierw 100 kredytów ponieważ bardziej się opłąca to niż kupowanie kilka paczek w mniejszej ilości.

Jeśli mamy na koncie minimum 65 kredytów postępujemy zgodnie z intrukcją poniżej:

1. Po zalogowaniu się na stronie wchodzimy tutaj: http://www.tera-online.ru/vip/

2. Dalej jak na obrazku:

Nastpnię po około 20 minutach trzeba wylogować się całkowicie z gry na około 5 minut i zalogować na nowo.VIP zostanie aktywowany

d2c80ec2373e98337d4a6ec93cfbfccd.png

18.03.2015

Dziś zostały wprowadzone 2 poprawki do gry

1: Został aktywowany system Alliance

2: Został wprowadzony FIX na kumasylum

Ponieważ stopień wygranych Kumas vs Federacja wynosił: 90.448 zwycięstw Kumasi (96%) // 4033 zwycięstw Federacja (4%)

Zostały wprowadzone zmiany:

- Redukcja HP Kumasów

- Matka 40%

- Dziecko 44%

Redukcja Ataku Kumasów:

- Matka 30%

​- Dziecko 30%

Redukcja HP Skrzynek

- 33% mniej HP

Zwiększenie szybkości Kumasów

- Kumasy poruszają się 25% szybciej teraz