TES: LEGEND - pytania?

Witam :D jako iż dostałem dostęp do bety TES: LEGEND pomyślałem że niektórzy być może mają pytania odnośnie gry :D zadawajcie pytania pod tematem, jak będę miał chwilę czasu to napisze swoje wrażenia :) Jeśli zgłaszaliście się do Bety sprawdźcie swoje emaile :D

O co chodzi z wierzchnią kartą

Chodzi co o efekt?

przywołanie: jeśli twoja wierzchnia karta z talii jest XXX, to otrzymujesz YYY

Jeśli o to, to masz loterię 50%, że jeśłi kolejna karta czekająca na wyłożenie ma odpowiedni kolor, to wyłożona karta dostanie bonus.

@miecio23 Wierzchnia karta, czyli nastepna ktora wyjdzie z decku ( puli wszytskich kart ) do twojej reki . Tak w najprosciej to wytlumaczyc ^^

Ja w sumie o nic nie pytam, kolegow do testowania deckow szukam. IGN: Brodozaurus

Jeżeli ktoś jest jeszcze zainteresowany grą to zapraszam serdecznie do zapoznania się z kilkoma poradami dla początkujących, które możecie znaleźć TUTAJ. Gra jest na prawdę dobra i myślę, że na prawdę warto się nią zainteresować właśnie teraz kiedy jest jeszcze w becie. Myślę, że przy odrobinie chęci ze strony wydawcy po premierze gra będzie miała jeszcze chwile swojej świetności.

Są tutaj legendarne karty jak w HS? Jeśli są, to też są tak bardzo op w stosunku do zwykłych kart? Ile można ich mieć w talii?

Są karty legendarne, które podobnie jak w HS często mają jakieś charakterystyczne cechy. Mam wrażenie, że niektóre są OP (np. Blood Dragon za 5 statystyki 5/7 z pasywką "ignoruje ochronę i może atakować na obu liniach", a niektóre wręcz do d*py. Z tego co się orientuje można mieć po jednej danej karcie legendarnej w decku, czyli bez powtórek, ale mogę się mylić, jeszcze nigdy legendy mi się nie dublowały.

Tutaj są legendarne kartu i możesz mieć ich aż po 3 w decku. Trochę jednak jest je łatwiej zdobyć niż w HS, bo mam wrażenie, że wypadają częściej. A czy są op? Ogólnie to wiadomo, że mają dużo ciekawych statów i możliwości, ale twórcy często je nerfią. Zarówno decki z mety i te tanie można znaleźć TUTAJ na stronie jednego z teamów.

W takim razie bardzo przepraszam za wcześniejsze wprowadzenie w błąd. :P Nie wiedziałem, że można po 3 wciskać do decku, przynajmniej też się czegoś dowiedziałem. :D

To dziękuje za odpowiedź. Czyli już mnie nie interesuje ta gra ;) Dla mnie powinna być możliwość posiadania jednej legendarnej karty w decku żeby coś namieszać/taktycznie rozegrać a nie walki w stylu "WINCYJ LEGENDAREK TO WYGRAM"

Edit: Po 3 legendarki jednego typu czy po prostu w talii max 3 legendarki obojętnie jakie?

Dlatego nie gram w HS. Nigdy mi się specjalnie nie podobała, bo nie lubię karcianek z taką "kolorową" grafiką. Sama mechanika jest nawet ok - z tym, że czasem miałem wrażenie zbyt dużej losowosci. Niestety Duel od Champions padł więc mało innych możliwości dla kogoś kto gra w karty.

W TESa gram od paru dni i póki co podoba mi sie. Szczególnie mechanika dwóch linii i sam klimat, grafika. Co dalej zobaczymy. Moim zdaniem nic nie stracisz jak spróbujesz pograć. Myślę że największe wady wyjdą dopiero po kilkudziesięciu godzinach gry (która wszak jest w becie), ale do tej pory można dobrze się bawić. Nie przekonasz się jak nie sprobujesz.

Ja zawsze wolałem mechanikę podobna do Magic'a. Nie wiem jak sprawa ma się z Magic The Gathering Duels Origin, ale jest taka gra (oprócz Hexa), która dużo czerpie z Magica. Mówię tu o Eternal - ponoć niezła ;)

Witam :D jako iż dostałem dostęp do bety TES: LEGEND pomyślałem że niektórzy być może mają pytania odnośnie gry :D zadawajcie pytania pod tematem, jak będę miał chwilę czasu to napisze swoje wrażenia :) Jeśli zgłaszaliście się do Bety sprawdźcie swoje emaile :D