TESO spolne granie gildia

Szukam chetnych oosb do wspolnego grania razem zemna i narzyczona , Zalezy nam na storzeniu jakiejs grupi aby razem biegac na dg i raidy TESO to ogomnie popularna gra z najwieksyzm onlien po wowie…jednak Polska spolecznosc jest na niskim poziomie wtej grze . Gra kosztuje 25 zl wra zz dodatkiem morrowind…pozniej mozna dokupowac DLC(rozszerzenia) na promocjach cena 1 to kolo 25 zl…nie sa one wymagane dodaja przewaznie po nowym dg i raidzie. W TESO jest sklaowanie wiec wszedzie mozna latac razem :slight_smile:

dalej aktualne? jak tak to byłbym zainteresowany

tak napisz dodaj do znajomych nick Zarcu

Witam , chetnie pogram, nick Taharu id: Bloody.Mage - gram supportem mam podstawke z morrowindem jesli bede mial z kim pograc bede subskrybowal gre :smiley:

Również chętny jestem, jeśli użytkownicy PS4 grają razem z pc. Nick mechan’ik id: anadrim.

W jakiej klasie jesteś zainteresowany?

Czy jest jeszcze możliwość dołączenia Do waszej grupy ?? Pytam bo dopiero zaczynam przygodę i szukam miłego towarzystwa :wink:

Gracie jeszcze razem?

Witam mam to samo pytanie co kolega wyżej
Grałem w ESO wcześniej lecz z powodu braku grupy i znudzenia się ta gra przez zbyt długi okres grania odstawilem ja lecz planuje wrócić
Mam postacie takie jak DK magicka DPS i templar DPS stamina 300+lv champion +
Traity w crafcie niektóre porobione
Posiadam summerseta i nie pamiętam czy jeszcze jakieś inne mam dodatki gdyż dawno nie grałem

Witam czy gracie jeszcze razem?