The Black Plague - gildia dla każdego! [CASUAL/PVE/PVP]

The Black Plague to gildia, którą swoją historię rozpoczęła w 2017 roku. Wówczas zaczynaliśmy rozgrywkę w Albiona jako bardzo początkujący gracze. Od początku w środowisku gry nie mogliśmy znaleźć miejsca dla siebie, ze względu na podejście wielu “profesjonalnych” gildii - jesteśmy graczami casualowymi z ograniczonym czasem wolnym, który możemy przeznaczyć na grę, tym samym chcemy czerpać z niej jak najwięcej w ramach naszych możliwości. Graliśmy prędzej jako gildia KINGZ - która okazała się dla nas sporym sukcesem. Zjednoczliśmy wtedy społeczność 40 graczy takich jak my i bawiliśmy się naprawdę przednio, bez traktowania tej gry jak drugie życie. W późniejszym czasie doszło do fuzji z gildią KAWALERIA, gdzie graliśmy wspólnie jako The Black Plague. Jesteśmy dorosłą społecznością, mamy swoje życie, rodziny, pracę - Albion jest dla nas odskocznią od rzeczywistości, a nie jej drugą wersją, dlatego gramy bez pogoni za byciem najlepszym. Jesteśmy gildią społecznościową… Nie zmuszamy Cię do niczego. Masz ochotę bawić się w gathering? Bawisz się w gathering. Chcesz tylko chodzić na pvp? Chodzisz tylko na pvp. Chcesz farmić dungeony? Farmisz dungeony. Gwarantuję, że u nas znajdziesz osoby zajmujące się różnymi zajęciami i ZAWSZE natkniesz sie na kogoś, kto podziela twoje wirtualne zainteresowania. Spędzamy miło czas rozwijając nasze postacie i przy okazji rozmawiając na komunikatorze Discord - jest to świetna forma jednoczenia się. Zależy nam na braterskich relacjach pomiędzy członkami zespołu, bez zbędnych podziałów.
Jeśli chodzi o kwestie techniczne - gramy głownie w dwóch miejscach - Bridgewatch oraz Caerleon (na którym mamy wyspę gildii). Aktualnie gildia zaczyna od zera i zdajemy sobie sprawę, że tak samo jak kiedyś, tak i teraz zajmie nam nieco czasu by zebrać graczy o podobnych poglądach do nas.

Jakie są założenia naszej gildii?
Chcemy udowodnić wszystkim, że można dobrze sie bawić nie spędzając całego dnia w grze. Chcemy stworzyć społeczność i wewnętrzne struktury, które umożliwią graczom z luźniejszym podejściem do gry czerpanie z niej jak najwięcej. Planuję działać tak jak działaliśmy dwa lata temu, tylko tym razem poświęcając więcej sił na rozbudowę naszych struktur. Zdajemy sobie sprawę, że są osoby, którym ciężko jest znaleźć większą grupę by chociażby pobiegać po czarnych strefach - wychodzimy im na przeciw. Będziemy tworzyć serie eventów, których terminy będą ustalane wraz z naszą społecznością, by zebrać jak największe ilości osób w jednym momencie i pozwolić im zakosztować ciekawszej strony tej gry. Eventy opierające się na różnych kwestiach - zarówno PVP jak i typowo społecznościowe.

Nasze podejście do innych polskich gildii
Gra jest dla nas zabawą i nie mamy zamiaru wdawać się w jakiekolwiek forumowe konflikty z osobami, które grają na znacznie innym poziomie - wręcz przeciwnie, kibicujemy naszym silniejszym rodakom i bierzemy nawet pod uwagę wspólne eventy z topowymi gildiami, nic nie stoi na przeszkodzie, by nieco zjednoczyć naszą albionową społeczność. Jesteśmy otwarci na wszelkie sojusze z małymi gildiami - z doświadczenia wiemy, że znacząco polepsza to jakość rozgrywki i poszerza nieco możliwości. Moim albionowym marzeniem byloby stworzenie sporego, polskiego sojuszu, w ramach którego moglibyśmy więcej.

Co oferujemy?
-Przede wszystkim oferujemy ZABAWĘ
-Zdrowe, dorosłe podejście do gry
-Integrację, rozmowy na różne tematy
-Discord gildyjny
-Wspólne wypady PVP/PVE/GATHERING
-Innowacyjne eventy wewnątrzgildyjne
-Wyspa gildii
-Minimalny podatek
-Konkursy z nagrodami
-Eskorty przez niebezpieczne strefy

Czego wymagamy?
-Dojrzałość emocjonalna (zalecane 18+, jednak jesteśmy w stanie zrobić wyjątek po indywidualnej rozmowie)
-Zdrowe podejście do gry
-Minimalna aktywność
-Korzystanie z discorda, chociażby w formie pisemnej - jesteśmy gildią społecznościową, więc jest to niezbędne
-Minimalne zaangażowanie w życie gildyjne

Rekrutacja
-Napisz bezpośrednio w grze (/w Patjx, /w KrUlowa)
-Napisz do któregoś z liderów/oficerów na discordzie - #bezczelny papux#1307, buzian#1554

Media z naszej rozgrywki kiedyś:

Jeśli jesteś zupełnie nowy, zarejestruj się z tego linka https://albiononline.com/pl/?ref=L8RPSVGZTQ