The Chronicles of Shinobi

Hej,
kiedyś na tym portalu Xaorus wspominał o pewnej grze, wtedy Naruto MMO, dzisiaj The Chronicles of Shinobi. Tak się składa, że to ja tę gre wtedy tworzyłem. Projekt zawiesiłem przez brak czasu, praca itd. Myślałem, że już do tego nie wrócę, ale ciągle wkurza mnie, że coś zacząłem i nie skończyłem. Postanowiłem więc wrócić do projektu. Napisałem wszystko od nowa, dodałem nowe grafiki, animacje. Dodałem nowy filmik na moim kanale:

https://www.youtube.com/user/Prankster380

Tak, wiem, że dużo roboty. Wiem, że prawa autorskie i że zrobienie gry mmo jest podobno niewykonalne. Ja nie chcę tworzyć drugiego Blue Protocol, czy WOW. Chcę zrobić grę bazującą na Naruto z grafiką w stylu Ninja Storm gdzie będzie mogło grać w jednym momencie około 100 osób. Jako, że będzie to produkt 100% fanowski i niekomercyjny, wątpię żeby Bandai Namco się tym przejęło :smiley: . Miałem robić sobie tę grę po cichu, powoli, ale to nie ma sensu. Nie dam rady zrobić wszystkiego, więc piszę z prośbą o pomoc. Jeżeli ktoś ma chęć i trochę wolnego czasu, to może zostawić tutaj jakiś namiar, a ja się odezwę. Szukam głównie grafików 3D, vfx i animatorów, bo o ile te elementy nie muszą być doskonałe to jest tego najwięcej. Sam jestem studentem informatyki i zajmuję się programowaniem.

Dla ciekawych dodam, że projekt tworzony jest w Unity 2019, Serwer pisany jest w Javie przy użyciu SmartFox 2.0, a baza danych jest tworzona przy pomocy PlayFab od Azure. Serwer postawiony na serwerach Google. I miesięczny koszt utrzymania wszystkiego to minimum 150-200zł, przy max. 100 CUU. Narazie nie ma żadnych kosztów, bo google daje trial na rok :).

Także, piszcie co myślicie.
Pozdrawiam, Miłosz