The division 2

Siemka,

Ktoś chętny na pogranie w nadchodzące the division 2?

Bardziej casualowe granie, bo wolne mam zazwyczaj tylko weekendy i poniedzialki.

W pierwszą czesc nie gralem, dlatego jestem raczej nowym graczem. Ale szybko sie ucze :smiley:

Pozdrawiam.

Witam,
Też się się podczepię pod pytanie ale trochę inne, czy w The Division 2 biegając po mapie spotyka się innych graczy jak w MMO? Czy raczej jest to podzielone na instancje i wychodząc z safe zone biega się samemu?
Pytam bo grałem wczoraj pół dnia w open betę i przyznam, że spotkałem kilka osób właśnie tylko w safe zone a i tak nie było ich za dużo a po za tym cisza spokój i tylko npc

Jeżeli chcecie pobiegać w ekipie i szukacie klanu to zapraszam do KoP(Kingdom of Poland)
Poniżej link z linkiem do opisu i discorda zapraszam:
https://forum.mmorpg.org.pl/t/gildia-kingdom-of-poland-gloria-victis-i-the-division/115362
@Velarus
Gra jest podzielona na instancje, więc jak nie masz drużyny to po mapie latasz sam i widujesz innych graczy tylko w safe zonie lub w Dark zonie(strefa pvp). Jak masz drużynę to latacie wspólnie po mapie

UplayID: Jeff.Chang

Zapraszam chętnych do wspólnej gry. Gramy codziennie. Posiadamy własny klan w grze a do komunikacji głosowej używamy Discord’a.

Więc jeśli ktoś ma ochotę pobiegać w miłej, spokojnej i dojrzałej grupie ludzi to zapraszam serdecznie.

Na wszystkie pytania z chęcią odpowiem w grze lub poprzez Uplay’a.