Gildia Kingdom of Poland Gloria Victis i The Division


Discord na samym dole.

Polska gildia frakcji Midland poszukuje nowych i walecznych wojowników w swoje szeregi! Jesteśmy na dzień dzisiejszy największą polską oraz jedna z większych gildii frakcji Midland na europejskich serwerach. Szanujemy się nawzajem, skupiamy się głownie na wspólnej zabawie oraz pomaganiu sobie nawzajem w myśl zasady braterstwa!
Od nowych graczy wymagamy jedynie chęci do gry!

Oferujemy pomoc w zdobywaniu doświadczenia, sprzętu oraz poznawaniu gry. Wspólnie walczymy i zapraszamy również Ciebie do tej walki u naszego boku. Robimy wspólnie questy, bierzemy udział w eventach cyklicznych, turniejach, zawodach 5v5 itp itd. pomagamy szkolić nowych graczy w pvp umożliwiamy wspólną walkę w mass pvp.

Jesteśmy znani z otwartości na inne społeczności, zarówno nasze rodzime jak i na współprace z gildiami zagranicznymi. Nie zależnie więc czy jesteś samotnym graczem, twoja gildia lata świetności ma już za sobą, a może jesteś jej liderem, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Bo naszym celem jest jednoczenie polskiej społeczności, a marzeniem aby każdy czuł się wśród nas dobrze.

Bo najlepsze taktyki wywodzą się z wspólnego ducha walki i zgrania.

Lider gildii : Whitedany
Oficerowie: Wodnik, denirs, Hekard, Efebu

Znajdziecie nas na serwerze: Eaglewood.

Otwieramy nową sekcje w The Division

Lider sekcji : denirs

Wszystkich chętnych zapraszam do obrony Waszyngtonu, razem obronimy stolice i zaprowadzimy porządek z wrogimi organizacjami.
Każdy agent jest na wagę złota.
Zamierzamy brać udział w każdych wydarzeniach PVP, PVE, Raid’ach, Polowaniach.
Sam jestem weteranem The Division, więc będę mógł pomóc każdemu nowemu w grze.

Chętnie szukamy aktywnych graczy którzy będą uczestniczyć z nami na kanale głosowym Discord.

Więcej informacji udzielamy na priv lub na https://discord.gg/TtvckhT
Po wejściu napisz po uprawnienia bez nich nie widzisz kanałów i ludzi online

1lajk

@ref

@ref

@ref

@ref

@ref

8 gildia na świecie w Glorii Victis zapraszamy

@ref

Jako gildia zdobyliśmy zamek Skergard. Od dziś to nasz nowy dom

@ref

Witam czy rekrutacja jeszcze aktualna ? Grałem od premiery 2 ale potem zaprzestałem ponieważ nie było z kim grać.Szukam kompanów do gry dziś dobiłem do endgame.Chciałbym bardziej pograć PvP. Wiek 28

Tak rekrutacja aktualna zapraszam na discord i dołączenie w grze

KoP Zwyciężyło w ostatnim turnieju 5vs5 (między serwerowy)
Screeny z naszego zamku. Zapraszamy do gry FRAKCJA MIDLAND


@ref

@ref

@ref
dzisiaj wieczorem zaczyna się promocja na grę więc zapraszam wszystkich nowych do nacji MIDLAND

Dzisiejsza obrona zamku gildyjnego gildii Kingdom of Poland. Zapraszam wszystkich do Glorii Victis FRAKCJA MIDLAND, każdy wojownik mile widziany


@ref

Witam. Czy dalej rekrutujecie ?

Dzisiejsza godzina obrona zamku gildyjnego Kingdom of Poland, Skergard nadal nasz. Zapraszam wszystkich do Glorii Victis FRAKCJA MIDLAND, każdy wojownik mile widziany. Nadal aktywni i walczymy dla nacji MIDLAND. W tle widać nasz zamek