The Division 2

BLACK WARRIORS POTRZEBUJE AGENTÓW! Rekrutacja. = PC ONLY! =

Witajcie

Jeśli szukacie ekipy do grania, gdzie nikt nie patrzy na to który masz level, nikt nie spina nad grą i tym ze poziom graczy moze się róznić, Black Warriors jest dla ciebie :camera::slight_smile:
Jedyne wymaganie to pełnoletność (możesz być młodszy, jeśli przeszedłeś mutację i nie jestes chamem bądź idiotą :camera::slight_smile:
Na razie nasz cel to levelowanie, gearowanie i stworzenie zgranej ekipy aby wspólnie śmigać na raidy i legendarki :camera::slight_smile:

Zapraszamy na naszego discorda do wspólnej gry https://discord.gg/m2jDRnu :camera::slight_smile: popołudniami raczej zawsze sie znajdzie ktos do wspólnej gry,
w The Division 2 (więcej info poniżej)
W razie chęci wspólnej gry, pytań, mozecie pisac do nas na Discord Elte_pve_PL, Evendor.

Nasz klan w grze to Black Warriors (skrót: BLA)

Do zobaczenia!

===================================

Chcesz dołączyć do nas?
Oto kilka faktów których musisz o nas wiedzieć.

Trochę informacji o nas:

Jesteśmy powstałym w lutym 2020 roku klanem z ogromnym doświadczeniem, mającym za sobą rozgrywki na najwyższym poziomie.
Dołączając do nas możesz być pewny, że wraz z ekipą pomożemy ci wycisnąć maxa z rozgrywki w The Division 2.
Zapewniamy przyjemną grę w dorosłym i dojrzałym, ale zarówno wesołym gronie, któremu słowo “nuda” jest obce.
Mamy w swoich szeregach wielu “weteranów wojny” będących z nami od samych początków, lecz jednocześnie jesteśmy otwarci na poznawanie nowych ludzi i przyjmowanie ich do naszej zgranej paczki, o ile oczywiście są aktywni i cechują się podobnym do nas poczuciem humoru.
U nas znajdziesz coś dla ciebie, bez względu na to czy szukasz rywalizacji, czy tylko gry dla zabawy. Jeśli chodzi o The Divison 2, dopiero zaczynamy rozkręcać “interes” mając na uwagę wizję utworzenia sekcji z prawdziwego zdarzenia.
Jeśli chcesz wraz z nami pisać nowy rozdział w historii Black Warriors oraz w samym The Divison 2, zapraszamy serdecznie!

  • naszą grę można aktualnie określić jako zdecydowanie bez spinki, nikt nie będzie opieprzał jeśli będziesz gadał niekoniecznie o taktyce w trakcie potyczek.
  • Osoba, która chciałaby dołączyć do klanu powinna mieć ukończone 18 lat. Nie przekreślamy ewentualnych wyjątków, ale oczekujemy też udowodnienia dojrzałego zachowania oraz umiejętności jasnego i poprawnego wysławiania się w języku polskim.
  • oferujemy własny opłacony serwer discord, z licznymi kanałami tematycznymi.
    Przyjdź, wejdź na kanał dedykowany The Division 2 i rozpocznijmy wspólną grę Zapraszamy na nasz Discord i widzimy się w grze!