The flash

Witam

Czy wiadomo może coś na temat 3go sezonu ?

I czy są jeszcze jakieś seriale na podstawie komiksów DC takie jak Arrow i flash ?

Jedyne co wiadomo to że trzeci sezon będzie kręcił się wokół słynnego "Flashpoint'u" z komiksów gdzie Barry Allen ratując swoją matkę spowodował totalne zamieszanie w uniwersum gdzie wszystko potoczyło się w zupełnie innym kierunku.

Pierwszy odcinek 3 sezonu nazywa się Flashpoint więc to potwierdzone info.

Co do innych seriali na podstawie komiksów DC: Tajemnice Smallville ( O latach młodości Supermana), Supergirl(Historia Kary), Gotham ( historia Jima Gordona). Legends Of Tomorrow.

Lepiej zeby skonczyli na drugim sezonie. Poziom serialu strasznie spadł, a walki z metaludzmi były... delikatnie mowiac naciagane. Nie mowiac o tych pożal sie Boze wstawkach z ojcem Barry'ego, Iris czy ta policjantką.

Co do seriali polecam Daredevila, miliardy razy lepszy od Flasha dla dzieciaków. Najpierw Daredevila sam obejrzałem, teraz ogladam Flasha, niby juz 2 sezon ogarniam, ale w porównaniu do genialnego serialu o bohaterze Marvela, Flash wygląda jak przygłupia bajeczka dla dzieci.

@Down - Ciesze sie ze nie jestem sam. Nienawidze jej, dosłownie czasami przewijam odcinek jak ona sie pojawia, w 2 sezonie juz tak nie irytuje, ale mogli by ją jakoś brutalnie zamordować.

Dla mnie sezon 2 był tak samo udany jak pierwszy.
Iris to najbardziej irytująca postać w tym seriali i też czekam, aż ją zabiją. Chociaż wiem, że to praktycznie nie możliwe... ;/

3 sezon zapowiada się naprawdę fajnie, do tego Draco Malfoy wkracza do serialu :D

Trzeci sezon ma wrócić na jesień. Z seriali polecam teraz Preachera, serial tworzą scenarzyści z The Walking Dead.

Co do seriali polecam Daredevila, miliardy razy lepszy od Flasha dla dzieciaków. Najpierw Daredevila sam obejrzałem, teraz ogladam Flasha, niby juz 2 sezon ogarniam, ale w porównaniu do genialnego serialu o bohaterze Marvela, Flash wygląda jak przygłupia bajeczka dla dzieci.

O ironio... "głupia bajeczka dla dzieci".

Niewidomy koleś który w nocy zakłada ciasny strój i idzie bić bandytów już nie brzmi jak głupia bajeczka dla dzieci? Zastanów się bo oba seriale w zamierzeniu mają trafić w inne gusta. Te porównywania są śmieszne, i nie na miejscu. Flash musi być nie logiczny, bo to serial opierający się głównie na czystym SCI-FI, zaś Daredevil pewne elementy logiki może trzymać ze względu na zarys całej fabuły i bohatera.

Nie wiem skąd kolejne hejty na serial o Flashu, kolejny fanboy Marvela? Serial jest przyjemny do oglądania i nie potrzeba nic więcej. Jeżeli chcesz wymagać spójnych i logicznych elementów od serialu to obejrz coś co nie opiera się na superbohaterach.

Witam

Czy wiadomo może coś na temat 3go sezonu ?

I czy są jeszcze jakieś seriale na podstawie komiksów DC takie jak Arrow i flash ?