The International 4!

Jak wiemy (a przynajmniej Ci co się interesują), dzisiaj startuje największy event esportowy na świecie - The International 4, gdzie 16 najlepszych drużyn DOTA2 zmierzy się o pulę nagród wynoszącą 10 milionów zielonych. Cały Main Event będzie odbywał się na Key Arena w Seattle, USA, od 18 do 21 lipca. A więc, jakie są Wasze typy, kto według Was jest faworytem tego turnieju, ogólnie - podyskutujmy o tym, co będzie działo się przez następne 2 tygodnie :) Dzisiaj od 18 zaczynamy pierwsze mecze dzikiej karty: Virtus.Pro kontra MVP.Phoenix oraz CIS kontra Liquid. Będzie się działo!

GOGO EG!

Nie kibicuję specjalnie żadnej drużynie, ale w dzisiejszych rozgrywkach jestem za MVP i Liquid.

I pierwszy meczyk dla MVP.

Moim zdaniem dzisiaj nikt specjalny nie gra ale wiadomo dlaczego, osobiście kibicuję dzisiaj MVP.

Ogólnie w całym turnieju kibicuję jak zwykle Natus Vincere.

VP 0-2 MVP

Outplay całkowity.

Alliance będą grali czy w tych international nie?

Naturalnie. W końcu bronią tytułu sprzed roku.

Jak wczoraj Liquid z MVP grali, tj jaki poziom zaprezentowali?

Bo widziałem pierwszy mecz i jakoś wygraną dociągneli, ale poziom imho marnawy, od samego początku - FB na Pegasusie który zblokował się w lesie - i na pozostałe mi sił brakło.

1 gierka imo wyrównana, mvp postawilo na totalnei tanky team (bristle, doom, dazzle), jednak liquid udało się ich pokonać. Druga gierka ez dla liquid. Czekam co liquid pokaże na main evencie :) Osobiście mam nadzieję że EG osiągnie chociażby Top3, patrząc na to co robili we frankfurcie. Na'vi znajac zycie animal pickami wejdzie do topki :) Co nie zmienia faktu że ig jest ostatnio najmocniejszą ekipą na świecie.

Właśnie pierwszą widziałem i Liquid grali przez 30 minut jak na ruskim pubie... widać czas zobaczyć pozostałe z powrótorek skoro potem się rozkręcili

Dzisiaj Newbee, oj będzie się działo :D

A Navi i ich picki... bądźmy poważni, jeżeli coś działa, to działa :P Bdagger Sniper czy inne wymysły jak refresher travel UD

Z zasady jest tak, że jak masz małe pojęcie to nie komentujesz itemów.

Dagger przebija ulubionego przez 2k puby SB pod każdym względem, prócz dpsu(który i tak jest ch*jowy). Nie wiem natomiast, co dziwnego w RFO i tp butach na Undyinga.

Address: 176.31.188.77 kanał: Party#6 hasło: 123 zapraszam do wspólnego ogladania! :D

http://scr.hu/1hpi/21rsm

Szkoda, że większość obstawiłem jedno za 2-3 dolarki. :D

U mnie standardowo ciche nieznoszenie Alliance (Titan i Newbee dziękuję bardzo) przyniosło 22.2 zarobku. Niech żyje hazard :D

Jak wiemy (a przynajmniej Ci co się interesują), dzisiaj startuje największy event esportowy na świecie - The International 4, gdzie 16 najlepszych drużyn DOTA2 zmierzy się o pulę nagród wynoszącą 10 milionów zielonych. Cały Main Event będzie odbywał się na Key Arena w Seattle, USA, od 18 do 21 lipca. A więc, jakie są Wasze typy, kto według Was jest faworytem tego turnieju, ogólnie - podyskutujmy o tym, co będzie działo się przez następne 2 tygodnie :) Dzisiaj od 18 zaczynamy pierwsze mecze dzikiej karty: Virtus.Pro kontra MVP.Phoenix oraz CIS kontra Liquid. Będzie się działo!

GOGO EG!