The secret world

Czy może mi ktos wyslac triala do tej gry bo zastanawiam sie nad kupnem ale nir wiem czy mi komputer uciagnie a jego parametry to : karta grafiki radeon 9600gt , 4gb ram , procesor intel core duo 2,6 , windows 7 64bit . Triale sa chyba na steam wiec tu moj nick : momentx1

Troszku słabo -_-. Tzn zależy jakie masz wymagania osobiste, u mnie na gtx660, 8gb ram, i5-2400 (3,1 ghz) chodziło w granicach 50 fps, instancje 60... Open world jest wymagający -_-, w niektórych miejscach spadało do 30 ^^. Dla mnie osobiście to było za mało, może kiedyś wrócę jak NASA będzie miała tańszę kompy -_-.

Zostaw maila to wyślę Ci zaproszenie, 72h będziesz miał na przetestowanie (nie przez steam, a przez ich stronę).

Jak by ktoś jeszcze miał to z chęcią przyjął bym kod, żeby przetestować giere;)

Ehh aby wyslac komus triala trzeba podac swoj aktualny adres email. Osoba zapraszajaca zalatwi reszte.

z tym sprzetem na ultra low pograsz na 30fpsow.

jak coś możecie pisać też do mnie wyślę zaproszenie :)

Też mogę wysyłać zaproszenia + triale :v

Fear19933@gmail.com

albo zielony640@gmail.com

Mógłbym też poprosić kogoś o wysłanie triala? Chciałbym z kumplem oblukać tę grę. Z góry dzięki. :)

Pentium d 945; GeForce 9500 gt; 3,25 GB ram, chodzi spokojnie na najniższych 1023x1080, oczywiście o pvp mogę zapomnieć, bo tam mam pokaz klatek po prostu, ale wymieniam komputer nie długo

jeśli ktoś chce triala, to pisać na pw swoje maile

Wysle mi ktos na podane maile triala ?

Wysłałam ci, sprawdź wiadomości. :)

Można rónież poprosić zapro do Triala ? :)

pomorski123@gmail.com

Sprawdź skrzynkę.

nawet moglbym wymienic konto z The Secret World ... jak cos PW

Czy może mi ktos wyslac triala do tej gry bo zastanawiam sie nad kupnem ale nir wiem czy mi komputer uciagnie a jego parametry to : karta grafiki radeon 9600gt , 4gb ram , procesor intel core duo 2,6 , windows 7 64bit . Triale sa chyba na steam wiec tu moj nick : momentx1