The War Within

Pytanie do tych, którzy, podobnie jak ja, odpuścili ten kabaret zwany Shadowlands i nie dali rady wrócić podczas Dragonflight: rozważacie powrót do WoWa na The War Within? Jeśli nie, to dlaczego?

1lajk

Po tym jak teraz blizzard zrobił promocję na Dragonflight + 60 dni abonamentu za 23 euro, to z chęcią kupiłem. Gram i strasznie mnie wciągnęło. Wróciłem do WoW’a po 6 latach, po tym jak znudził mnie BFA. A teraz bawię się dobrze. Więc czekam z niecierpliwością na dodatek.

2lajki

Nie, bo aktualnie gram w Albion Online a we wrześniu Throne and Liberty.

2lajki

Ja nigdy nie grałem teraz zacząłem przed dodatkiem i mi sie mega gra stare dobre MMO przejadły mi się ścieki p2w i nic nie reprezentujące ze sobą

Po co wracac. Tarisland wlasnie wyszedl

4lajki

Ja podobnie jak kolega vestarion, zrobiłem sobie przerwę po BFA i teraz kupiłem na promce. Gra mi się bardzo dobrze i jeżeli mi się nie znudzi przez te 2 miesiące to prawdopodobnie kupię dodatek.

1lajk

znudzi sie, zawsze sie nudzi

Niestety, po shadowlands i dragonflight nigdy już nie wrócę do wowa. Tak jak wow idzie w kierunku coraz gorszym FF14 daje coraz lepsze pomysły i dodatki. Ale jak ktoś lubi addony itp to wow kwestia gustu.

1lajk

Zależy czy znudzi mi się aktualna gra. Dodatek kupiłem, ale abonament kupię może w połowie, lub 3/4 dodatku jak ponaprawiają wszystkie bugi i fabuła się rozwinie