Throne and liberty - reset poziomu skilli

Cześć,
Właśnie zacząłem swoją przygodę z tą grą i z jednego z questów dostałem Skill Growth Book i mam pytania:
1.) Czy mogę w jakiś sposób cofnąć zainwestowane książki w jeden skill i przeznaczyć go na inny?
2.) Czy jednak tych książek jest tak wiele, że spokojnie starczy na rozwój wszystkich skilli i nie muszę już na początku zastanawiać się w co chcę inwestować?

Ładuj w co używasz, potem sobie idziesz do Open Dungeon i tam ci dropi masa składników na wszystkie poziomy książek, zanim skończysz MSQ też już setki tego dostaniesz. Ja wczoraj chyba z jednego questa 186 książek niebieskich dostałem. To jest gra na chilloucie, dopiero na mass PvP i last bossach dungów 50+ trzeba myśleć.

Dzięki za odpowiedź. Z tego co widzę, to jest możliwa zamiana poziomu skilli za pomocą Skill Conversion book, ale to kosztuje lucenty. Szkoda, że nie ma takiego swobodnego sprawdzania różnych build-ów. :slightly_frowning_face:

Jest taki przedmiot jak Skill Conversion Book. Dzięki niemu możesz przenieść lvl skilla na inny. Dostaniesz go z fabuły minimum kilka razy więc jeśli coś nie będzie ci odpowiadać to zresetujesz. Nie musisz wydawać realnej kasy. Co jakiś czas na progach lvl’owych wyskakuje “specjalna oferta” z itemshopu za 0 lucentów właśnie z tymi zwojami.

Na pewno będzie ci brakować co chwilę w jakimś momencie więc rozwijaj umiejętności w sensowny sposób. Nie wiem czy grasz z buildem z internetu czy samemu ale patrząc na to pytanie twierdzę, że bez buildu. Warto jakiś wybrać i nie będzie problemu z rozdaniem skilli.

Dzięki również za odpowiedź. No właśnie w tym rzecz, że nie chcę korzystać z jakichś gotowców - tylko sam pokombinować, a gra to mocno ogranicza. Już mi się to nie podoba.