Tibia 11.0 - koniec z botami?

no to co was wszystkich powstrzymuje od grania? idzcie na jakis pustszy serwer i expijcie dla przyjemnosci :) bez bota ilosc online bedzie podobna do mniej zaludnionych swiatow

ale na tą chwile niestety tylko morta jest fajna gdyż ma normalne pvp a nie jakieś gówna pododawane

vredd co nas powstrzymuje? właśnie to że wszyscy myślą tak jak ty i bocą, co się człowiek nie ruszy na expowisko, to bot stoi, ubijesz zaraz przyleci jakiś 200+ lvl i dedasz, więc dużo osób rezygnuje z takiego grania, chyba normalne, co nie? :)

Jak będzie Tibia 11 to na pewno będą znaczne czysty na serwerach, znacznie zmienia się wymagania klienta... Nawet jak będzie bot pod aktualizacje 11+ to nie każdy już postawi sobie po 10 charów na jednym kompie czy po 60... Jest wiele teraz osob co kupuje serwer VPS i na takim serwie stawia boty, ale wiadomo, że dobry serwer też będzie dobre pieniądze kosztował, więc na pewno będzie czysto na serwerach :P

Witam Serdecznie, nazywam się Mateusz i gram w Tibie od bardzo dawna,

Moja przygoda z Tą grą nie zawsze była fer wobec innych. Ze światem botów jestem za Pan brat, potrafię pisać skrypty na każdym bocie.

Doświadczenie jakie posiadam, pozwala mi ocenić sytuacje botów względem aktualizacji numer 11.

Użyję swoich informatycznych zdolności do wyszczególnienia w punktach tego, co mam do powiedzenia, a Państwa proszę o uwagę.

  • Biorąc pod uwagę boty BBot, Xenobot, Windbot, tylko twórcy WindBota są w stanie kontynuować ich pracę, ze względu na dostępność czasu, jak i umiejętności.
  • Bot pisany na nowym cliencie, będzie pisany od nowa. Niestety Cipsoft udostępnił go po raz pierwszy kilka miesięcy temu, więc sądzę, że bot jest już gotowy.
  • Cipsoft potwierdza, że nowy client służy jedynie do optymalizacji rozgrywki, i taka jest prawda.
  • Nowa struktura clienta, pozwoli na większe zmiany w Tibii. A nawet, na lepszą detekcję botów.
  • Zmiana lead game designera pół roku temu, oraz niedawna zmiana game designera sprawiają, że Tibie czeka rewolucja,

Czy z Tibii odejdą boty? Jak każdą inną grę ta plaga nie opuszcza, a nawet pogłoski chodzą, że sam cipsoft ma % z botów.

Zatem, skoro boty nadal będą, to co ulegnie zmianie?

Wejście Tibii 11 stworzy swoisty hype na grę, bo wszyscy będą myśleli, że nie będzie botów.

Gospodarka wywróci się do góry nogami, bo zostaną odcięte dotychczasowe źródła CCków.

Wiele boterów spanikuje, będą masowo wyprzedawać swoje postacie na allegro.

Brazole jak zwykle będą ddosować serwery.

Ze względu na deficyt botów władze brazylii będą rozdawać najuboższym talony na 5Mb danych, pod patronatem akcji "TuBiedronka kkkkkkkkkk"

Grałem w Tibie jeszcze za czasów Elf Bot i NG - co się od tego czasu zmieniło w samej grze? Słyszałem, że zrobił się z tego niezły OTS...

Potrzebna mi też była chwilówka na dowód: http://chwilowkanadowod.biz.pl

Ja wrociłem do gry po haku na Quilli i jest online średnio chyba z 50 osób ale expie moim 10 palkiem ze skillami 90/80 i zabawa jest przednia xD jeśli chodzi o PvM. Pacca kupuje niedługo i znów będę orał do tego mam 2 vouchery do wykorzystania. A botów nie widać........przynajmniej na corymach w veno xD

Ja osobiście zmieniłem serwer z Xylany na Guardię, i chyba muszę zwrócić honor, bo tutaj póki co botów nie widzę. Nie wiem czy ma to związek z małym online, ale gra się póki co przyjemnie:).

Ja osobiście zmieniłem serwer z Xylany na Guardię, i chyba muszę zwrócić honor, bo tutaj póki co botów nie widzę. Nie wiem czy ma to związek z małym online, ale gra się póki co przyjemnie:). 

Też gram na Guardii i nie widziałem botów a online nie jest wcale mały, jaki masz nick?

Też gram na  Guardii i nie widziałem botów a online nie jest wcale mały, jaki masz nick?

Alessie

Mi tam ten bot normalnie działa na tibii 11 ;p

Wyczuwam keyloggera... snif snif

Siemanko!

CipSoft ma zamiar wprowadzić nowego klienta 11.0, który jest od strony technicznej całkowicie zmieniony. Koniec z botami? Ciekawe na ile... Twórcy różnych botów piszą na forum, że postarają się zrobić jakoś bota pod nowego klienta, ale nie obiecują, że im się uda.

Tutaj zdjęcie z jednego z forum od jednego bota :)

To jak? Wracacie do Tibii? :D

Pozdrawiam

ja tam na bocie jade
tibiabot.pl

Takie osoby jak Tibian1 powinny dostać takiego bana że jeszcze jego wnuki nie mogły by tutaj wejść.