Tibia 11.0 - koniec z botami?

Siemanko!

CipSoft ma zamiar wprowadzić nowego klienta 11.0, który jest od strony technicznej całkowicie zmieniony. Koniec z botami? Ciekawe na ile... Twórcy różnych botów piszą na forum, że postarają się zrobić jakoś bota pod nowego klienta, ale nie obiecują, że im się uda.

Tutaj zdjęcie z jednego z forum od jednego bota :)

To jak? Wracacie do Tibii? :D

Pozdrawiam

A w planach jest jakiś nowy serwer?

W końcu, powinni coś z tym zrobić jakieś 10 lat temu, trzymam kciuki :D

Az chyba wracam do tibi.

Jeżeli to zadziała i faktycznie nie będzie w tej grze botów, to wracam bez zastanowienia.

Pomijając, że wtedy będziecie grać na pustych serwerach :D

A co to za roznica grac na serwerze z 600online gdzie 400 botow, czy grac na 200 online bez botow ? Przynajmniej respy beda wolne i ekonomia normalna.

jak dla mnie boty to czysty zysk, widzisz jakiegoś, zbierasz ludzi, ubijasz=profit

W tych czasach kazdy lata na blessach. Chyba, ze mowimy o botach 50lvl.

Jezeli uda im sie w jakims stopniu ograniczyc te boty i bedzie ich duzo mniej lub najlepiej wcale, to wtedy chyba wroce i cos bedzie mozna popykac. Nawet bede sklonny kupic PACC bo zawsze gralem na FACC bo nie mialem na to kasy. W sumie dalej nie mam ale cos sie wykombinuje :D

Wiadomo kiedy wchodzi nowa wersja ?

Narazie pisze ze zaczela sie dla wybrancow beta i pewnie wkrotce bedzie dla wszystkich.

już widze jak wszyscy expicie bez bota na rlu :)

już widze jak wszyscy expicie bez bota na rlu 

Nie rozumiem? Nigdy nie expiłem na bocie więc w czym problem? To jest właśnie to debilne podejście, wszyscy bocą to ja też i dlatego ta gra wygląda jak wygląda, a większość botów to polaczki cebulaczki...

Zapewne gdy botów nie bedzie ceny itemów oraz pacca za cc pójda w góre :D i swamp trolle wkońcu wolne ! :D

już widze jak wszyscy expicie bez bota na rlu 

Powiedz mi, co to jest za przyjemnosc grac na bocie? Z tego co wiem w gry mmo gra sie dla odpoczynku, rozrywki aby pobawic sie z kolegami, czasami dla zarobku ale to tylko czasami. Boty opanowaly ta gre i byloby wysmienicie gdyby w koncu te boty zlikwidowali. Moze i sie ciezko wbija lvl bez bota, ale za to jest wieksza frajda gdy sie wbije lvl samemu niz gdyby mial to robic ktos za nas.

botów jest tyle co ludzi grających dla zarobku bo wątpie że komus chciałoby się gra i wydawać ciagle na pacc nie wyciągając nic z tego :P

Raczej wiekszosc osob gra dla przyjemnosci, a nie zarobku w tibii. Normalny czlowiek woli pojsc do pracy, wydac 30zl w miesiacu na pacca niz bocic i sprzedawac CC na allegro.

już widze jak wszyscy expicie bez bota na rlu 

giphy.gif

Widzę na portalu normalni ludzie :)