[Tibia,Nerana] szukam ludzi do grania

Witam, po kilku latach przerwy chciałbym ponownie wrócić do Tibii. Więc szukam ludzi aby popykać na neranie mam tam jakieś itemki i chara który się skilluje, będę grał ek więc poszukuje do luźnego grania :) nie grałem od Tibii 9.7 także trochę przede mną, jeżeli ktoś chce pograć to pisać tutaj albo w grze nick Elvis Knajt ;)

Witam, po kilku latach przerwy chciałbym ponownie wrócić do Tibii. Więc szukam ludzi aby popykać na neranie mam tam jakieś itemki i chara który się skilluje, będę grał ek więc poszukuje do luźnego grania  nie grałem od Tibii 9.7 także trochę przede mną, jeżeli ktoś chce pograć to pisać tutaj albo w grze nick Elvis Knajt  

Chętnie bym pograł, jednakże aktualnie wolę grać na niezbotowanym świecie Medivii 7.4 :) Tym bardziej, że gdybym miał grać już w Tibię RL to nie Nerana, tylko jakieś PVP :)

Chętnie bym pograł, jednakże aktualnie wolę grać na niezbotowanym świecie Medivii 7.4  Tym bardziej, że gdybym miał grać już w Tibię RL to nie Nerana, tylko jakieś PVP 

Zagrałbym ale do pvp potrzeba większej ekipy i musze trochę ogarnąć grę bo duuuużo się zmieniło od Tibii 9.7 :P

ja grałem w tibię od 6.4.0 do 7.6 potem nie grałem nigdy, więc kto ma więcej do nadrabiania ten ma :) ale wiem z życia, że serwery non pvp na rl się szybko nudzą, bo nic tylko farmisz i tyle :)

Nerana mi nie na rękę ale jak ktoś ma ochotę zagrać na Olympa to piszcie jakieś tam gadżety na start mogę Wam też podrzucić. BTW Olympa to non pvp

Witam, po kilku latach przerwy chciałbym ponownie wrócić do Tibii. Więc szukam ludzi aby popykać na neranie mam tam jakieś itemki i chara który się skilluje, będę grał ek więc poszukuje do luźnego grania :) nie grałem od Tibii 9.7 także trochę przede mną, jeżeli ktoś chce pograć to pisać tutaj albo w grze nick Elvis Knajt ;)