Tibia -Nowy Server

Piszcie GG 7338809

tam beda wszystkie informacje jesli chodzi o ekipe itd

Ja takżę chętny, na pewno popularność europejskiego serwera będzie wysoka, będzie frajda:)

Słuchajcie ludzie! narazie napisało do mnie 6 osób ! Czekam nadal na kontakt.. Ts3 już zamówione.. Jutro wszystko będzie ogarnięte..

Witam, ja też się na to piszę, więc proszę o wiadomości na prv. :)

Ja moge zagrac

Nick bede mial Sadrax Pogromca

siemka moj ziomek robi lepszy team ma juz ventrilo jak widzicie i jego gg jest w opisie on jest doswiadczonym graczem wiec bedzie dobrym przywodca wiec zapraszam ja jestem zapisany i inni goscie nara NIEZALEZNIE JAKI MACIE WIEK GRAJCIE Z NAMI Nick: NeXuS

Kontakt:

gg:371668

Ventrillo 2.1.4

ip: 178.19.104.236

port: 1000

Kanał. 04. Nowy

hasło: new

12 osób

Będę grał na 100% A tam pacc trzeba bedzie normalnie kupowac?

Nie wymagam od was Pacca.. Kupujemy jeśli chcemy i mamy takie możliwości.. Sporo osób już mam Jutro o 15 dalsze info i adres ts podany

Ja także chętnie wrócę do Thais :P więc możesz mnie dopisać

Brak kontaktu :(

Hmmmmm sporo osób ja bd na 100% bo na rl mam 77(refugia) 21(antica PVP ) :D ale na 2x exp trzeba pograć

Mam około 25 osób..

http://mmorpg.org.pl...erwer-tibia-eu/

Zapraszam do naszego teamu.

Doswiadczenie: 250+ Olympa, 180+ Inferna, 180+ Aldora

www.invictus.pun.pl

ts3.ts-poland.pl

kanal 797

haslo: new

Tak, jesteś Mateusz Dragon Wielki.

Po co wy robicie 10 teamów,nie lepiej złączyć siły ogarnąc Guild wbić po 50+(z tym expem to moment) i wyżywać się na znienawidzonych Brazeolach :)

Ty no nie wiem ;) ten typ wkręca dzieci żeby do niego dochodziły bo jest dobry i miał 200 level i zarabia milion jako dj w polsce(HAHHAHAHHAHAHHA) i ma już pacca na rok.. Więc będą 2 polskie gildie:) Zobaczymy kt ojest bardziej doświadczony..

JA też zagram z chęcią :)

Ludzie, lekka zmiana planów ts już dzisiaj do 21 powinienem wszystko ogarnąć.. Kto nie może dzisiaj nie musi wchodzić ts będzie stał żeby się zapoznać a wykupie go juz z góry

Pozdrawiamy Tomash - Inferna, Slodki Buffek - Inferna, Maxcysio - Aldora, ...

www.invictus.pun.pl

ts3.ts-poland.pl

kanal 797

haslo: new