Tło YT

Witajcie, poszukuję osoby która jest w stanie mi pomóc z tłem na YT.

Nie wymagam żadnych profesjonalnych zdolności ani nic, po prostu poszukuję osoby która była by wstanie zrobić jakieś fajne tło na YT. Bo jak widać, moje są strasznie słabe. Po prostu walnąłem logo, zdjęcie i napisy na środku. (Kanał w sygnaturce)

Znajdzie się jakaś osoba do pomocy? Jeśli tak to na pw podeślę logo, zdjęcia ogólnie wszystko co będzie potrzebne ;)

Mam nadzieję, że damy radę z tym jakoś :P

Szczerze powiedziawszy nie wiem co Ci nie odpowiada w Twoim tle. Moim zdaniem bardzo dobrze oddaje tematykę kanału. Jak chcesz to podeślij mi te materiały na PW i napisz jak ma mniej więcej to wyglądać, a ja postaram się pomóc.

Ahh no faktycznie, zapomniałem o ogłoszeniu tutaj ;)

Faktycznie wczoraj spędziłem torche czasu w Photoshopie i udało mi się zrobić coś takiego i zapomniałem o ogłoszeniu tutaj. No w sumie jestem zadowolony z efektu, choć pewnie komuś kto się tym zajmuje na co dzień to zajęło by to max 1h xD Alle co tam.

Dziękuję w każdym razie za odpowiedź i za jakiekolwiek zainteresowanie i chęć pmomocy ;)

Temat można zamknąć, problem rozwiązany ;)

Witajcie, poszukuję osoby która jest w stanie mi pomóc z tłem na YT.

Nie wymagam żadnych profesjonalnych zdolności ani nic, po prostu poszukuję osoby która była by wstanie zrobić jakieś fajne tło na YT. Bo jak widać, moje są strasznie słabe. Po prostu walnąłem logo, zdjęcie i napisy na środku. (Kanał w sygnaturce)

Znajdzie się jakaś osoba do pomocy? Jeśli tak to na pw podeślę logo, zdjęcia ogólnie wszystko co będzie potrzebne ;)

Mam nadzieję, że damy radę z tym jakoś :P