<to delete>

czy ta gra jest aż tak dynamiczna jak widać na pierwszych lepszych filmach z yt?^^ szczerze zastanawiam się z braku aktualnego zajęcia czy by nie spróbować ale przeraża mnie hmm szybkość,,,

ściągne, zobacze jak coś to się odezwe...^^

coś tam pograłem... wyśpię się po nocce to popatrzę jeszcze. z tego co widzę jest dosyć ok jak na początek tylko 3 pytania.

1. łuk czy broń palna? rozumiem że z bronią palną leci się i nie patrzy... z łukiem wolniej? jak w party sprawdza się łuk?

2. ile faktycznie trzeba samemu zrobić contentu żeby można było sobie na spokojnie pograć w party? tzn czy wystarczy 3-4 dni pograć żeby tylko się zorientować co i jak, przyzwyczaić do sterowania itp? czy trzeba przejśc xxx misji?:>

3. warframe-y da się craftować? czy dropią?

ide lulu

coś tam pograłem... wyśpię się po nocce to popatrzę jeszcze. z tego co widzę jest dosyć ok jak na początek tylko 3 pytania.

 

1. łuk czy broń palna? rozumiem że z bronią palną leci się i nie patrzy... z łukiem wolniej? jak w party sprawdza się łuk?

2. ile faktycznie trzeba samemu zrobić contentu żeby można było sobie na spokojnie pograć w party? tzn czy wystarczy 3-4 dni pograć żeby tylko się zorientować co i jak, przyzwyczaić do sterowania itp? czy trzeba przejśc xxx misji?:&gt;

3. warframe-y da się craftować? czy dropią?

 

ide lulu

1. Łuki są ogólnie do grania po cichu, podobnie z kuszami, ale jeśli chcesz grać łukiem "na głośno" słyszałem, że Rakta Cernos jest do tego najlepszy bo ma najkrótszy czas naciągania cięciwy (I tak jest dopiero od 12 poziomu). I tak będziesz musiał craftować i sprzedawać bronie by nabijać biegłość.
2. Najlepiej najpierw nauczyć się co i jak w misjach chodzi. Chyba nie chciałbyś psuć innym misji przez to, że na infiltracji spalisz jedne dane.
3. Dropisz schematy do części do scraftowania i najczęściej schemat kupujesz ze sklepu. Części do broni i warframe prime bierzesz z reliktów. Niektóre warframe możesz otrzymać za zrobienie odpowiedniego questa.

I chyba warto też dodać że w Warframe nie ma standardowego systemu lvlingu. Mamy tu tzw Mastery Rank( jest ich 30). Ranki wbija się levelując kolejne bronie, warframe'y,archwingy a także companiony.

Czyli można więc powiedzieć że gra nie ogranicza się do jednej broni czy warframe'a. Chcesz wbić wyższy mastery rank , to najlepiej lvlingować wszystkie dostępne bronie i inne rzeczy.

Oczywiście mastery ranki pozwalają na używanie coraz to lepszych broni, stawianiu więcej ekstraktorów oraz wiele innych przydatnych rzeczy.

Więc jeżeli ktoś myśli że warframe to standardowa MMO, to się grubo pomyli.

Planuję wrócić postrzelać trochę i zapewne będę potrzebował pomocy w ogarnięcii nowego contentu więc chętnie dołączyłbym do klanu. Jak mogę was znaleźć? Jakiś ts?

Witam. Również z chęcią wrócił bym do Gry ^^
Jakiś kontakt do was ?