TOFN-populacja

Witam, tak jak sugeruje temat chciałem się dowiedzieć jak wygląda populacja na TOFN. W swtor nie grałem dosyć dawno, więc ruszę od razu z subem, tylko pytanie właśnie jak populacja na TOFN i czy force unleashed dalej są aktywni i rekrutują.

Co do populacji nie wypowiem się zbytnio, bo o ile gram na TOFN i ludzi widzę, o tyle nie znam populacji innych serwerów i nie mogę porównać.

Powiem tylko, że na PvP i Flashpointy normalne są instant, na hard mode trzeba trochę czekać.

Co do Force Unleashed to są aktywni i nadal rekrutują.

Gra generalnie na wszystkich serwerach odzyla. Najbardziej zaludnionym jest serwer PVE Red Eclipse (i to ze znaczna przewaga nad reszta serwerow), w nastepnej kolejnosci wlasnie TOFN. A co do ludzi : byc byli, sa i beda :D. Z tym ze na serwerze pvp (TOFN) wiekszosc ludzi robi postacie pod open pvp (np postacie z niewidzialnoscia) zeby nie miec trudnosci w poruszaniu sie po planetach, questach itd, bo w razie czego biora niewidke i zwiewaja :P. Co do gildii to sie nie wypowiem, nie bylem w niej wiec nwm

Jeśli chciałbyś grać po stronie Imperium to zapraszamy. Temat Rekrutacyjny jest w sygnaturze.

Właśnie że chciałem spróbować po stronie Republiki, w Imperium siedziałem praktycznie od startu gry (modelu p2p nie f2p).

Dobra dzięki wszystkim za odpowiedzi.

To zapraszam na serwer The Progenitor jest tam jedna z największych polskich gildii po stronie Republiki która non stop rekrutuje ale nazwa gildii i namiary podam na PW. Populacja największa jest na serwerach PvE/RP PvP nie ma aż tak wielu graczy oczywiście mówię o serwerach EU w US jest troszkę inaczej.

Po stronie repików mamy gildie altów Legion na Odwyku. Głownie do levelowania postaci jak i treningów open-pvp ( 1vs 1 ) (4vs4)

Przez założyciela tematu znowu zacząłem grać w SWTOR. Gram na Red Eclipse, nick Syrylith 35 lvl Imperial Agent :). Jakby ktoś kiedyś chciał popykać to czemu nie :)

W 3 dni wbiłeś 35 lvl? Nieźle.

Z czego jeden dzień grałem nowy kontent postacią z instant 60 lvl :). Ale stwierdziłem, że zacznę od nowa bo nic nie kumałem jeżeli chodzi o klasę, którą wybrałem. Lvlowanie jest znacznie szybsze i łatwiejsze, ale dziś po nerfie towarzyszy może być nieco gorzej (Heroic 2+ questy robiło się mega łatwo i szybko w porównaniu do tego co było w pre 3.0 :) )

W 3 dni wbiłeś 35 lvl? Nieźle.

To szybko ? ja wbilem 38 lvl w jeden dzien przy czym zaznacze ze gram na F2P jak narazie, jak dla mnie to trochę za szybko się leveluje, może potem będzie wolniej

Witam, tak jak sugeruje temat chciałem się dowiedzieć jak wygląda populacja na TOFN. W swtor nie grałem dosyć dawno, więc ruszę od razu z subem, tylko pytanie właśnie jak populacja na TOFN i czy force unleashed dalej są aktywni i rekrutują.