Top 5 mountów, których nie da się już zdobyć

Hej!

Postanowiłem stworzyć filmik o Top 5 unikalnych mountach, których nie da się już zdobyć. Jestem ciekaw czy tego typu seria filmików się wam spodoba - jeśli tak to będę ją kontynuował. Jak zwykle krytyka jest mile widziana - napiszcie co sądzicie o tym materiale! :)

Proponuje albo przestać tworzyć filmy o byle czym, albo wymyśl jakiś konkretny kontent. To tak jakbyś zrobił film o zarabianiu w wowie na kwiatkach w Legionie. Bezsens prawda?

Albo zacznij streamować, może pójdzie lepiej.

PS. poleciał sub, na zachętę ;)

Czyli jeśli mam Reins of the Black Proto-Drake to jestem jakąś światową elita? FAJNIE

Co pomyślałem-"o fajnie jakieś ciekawostki, miło bd się coś dowiedzieć"
Też ja po 25 sek i "jest to jeden z najbardziej rzadkich"- "może jednak nie warto ryzykować zdrowiem za te informacje o mountach"

A poza tym chciałbym wiedzieć skąd czerpiesz takie informacje.

Co pomyślałem-"o fajnie jakieś ciekawostki, miło bd się coś dowiedzieć"
Też ja po 25 sek i "jest to jeden z najbardziej rzadkich"- "może jednak nie warto ryzykować zdrowiem za te informacje o mountach"

A poza tym chciałbym wiedzieć skąd czerpiesz takie informacje.

Bo przecież nie ma stron jak wowhead czy wowdb, ale trzeba się czepić. Jest nawet jedna poświęcona TYLKO i wyłącznie mountom do WoW'a... zlituje się i też ci dam nazwę uwaga uwaga : Warcraftmounts.com

@ArgusYT

Doceniam starania, ale są już tony filmów tego typu. Zwyczajnie nie wiem, czy kolejne są potrzebne.

Bo przecież nie ma stron jak wowhead czy wowdb, ale trzeba się czepić. Jest nawet jedna poświęcona TYLKO i wyłącznie mountom do WoW'a... zlituje się i też ci dam nazwę uwaga uwaga : Warcraftmounts.com

@ArgusYT

Doceniam starania, ale są już tony filmów tego typu. Zwyczajnie nie wiem, czy kolejne są potrzebne.

nie czepiam się tylko chciałem dostać informacje o tych stronach za co dziekuję :). Nie jestem graczem wowa wiec skad moglem znac te strony?

nie czepiam się tylko chciałem dostać informacje o tych stronach za co dziekuję . Nie jestem graczem wowa wiec skad moglem znac te strony? 

Fakt, niemniej jednak nie sposób nie zauważyć, że gdybyś miał choć odrobinę chęci, to znalazłbyś te strony w 15-20 sekund.

Hej!

Postanowiłem stworzyć filmik o Top 5 unikalnych mountach, których nie da się już zdobyć. Jestem ciekaw czy tego typu seria filmików się wam spodoba - jeśli tak to będę ją kontynuował. Jak zwykle krytyka jest mile widziana - napiszcie co sądzicie o tym materiale! :)