TOP10 - Najlepsze LOGA w grach MMORPG

Kolejne TOP10, tym razem bardzo nietypowe, bo dotyczące... LOG gier MMORPG. Spośród setek tytułów, wybrałem 10 "wizytówek", które moim zdaniem zasługują na obecność na tej liście. Nie rozpisywałem się, bo chodzi przecież o wartości wizualne, a nie treść artykułu. Jakie kryteria brałem pod uwagę, przy wyborze log? Przede wszystkim oryginalność, powiązanie z danych tytułem, kolory oraz czcionka użyta w projekcie.

Powiem Wam, że zadanie wcale nie było trudne. Większość MMORPG'ów posiada tak standardowe, tak zwykłe... i tak brzydkie loga, robione chyba przez początkującego grafika lub osobę, która nie miała pomysłu na wykonanie. W większości wypadków, LOGO zbudowane jest wyłącznie z unikalnej czcionki z dodatkiem kilku kolorów i wektorów. Mało jest tytułów, których twórcy postawili na oryginalność i poważne podejście do pracy. Przecież nie od dziś wiadomo, że LOGO to swoista wizytówka w sieci, więc tym bardziej nie można jej robić byle jak i byle szybko.

Zapraszam do komentowania i wpisywania swoich typów (w postaci obrazka).

#10 EVE Online

30282442.png

#9 Continent of The Ninth

fb112a8b222b5794d53ec76.png

#8 Wizard 101

wizard101logo.png

#7 ROSE Online

rosevz.png

#6 Atlantica Online

256pxatlanticaonlinelog.png

#5 Vindictus

vindictusclearlogo.png

#4 Heroes in the Sky

286pxhisnewlogo.png

#3 Heroes of Three Kingdoms

hotk31.png

#2 City of Heroes

ding.png

#1 Fist of Fu

fistsoffufinalcropped45.png

He moim zdaniem Vindi powinnien byc pierwszy ;d

Dość nietypowa, a zarazem ciekawa TOPka. Przede wszystkim gratuluje pomysłu. ^^

A co do log, najbardziej podoba mi się C9, Vindictusa i HoTK. :)

HIS i EVE -> najlepiej pasują do rozgrywki jakie przdstawiają.

Zdecydowanie najlepsze są Vindictus, City of Heroes, Atlantica :)

Lista świetna :D Jedyne co bym podmienił to Vindictusa oraz HoTK a zamiast EVE dałbym Soul Order :D Reszta mi się bardzo podoba :)

Fajne te TOP najlepszych log. Takie dosyć nietypowe. Ja bym wyżej dał logo C9, bardziej mi się podoba.

Już naprawdę nie masz o czym robić tego top? -.-

Już naprawdę nie masz o czym robić tego top? -.-

Natępna będzie pewnie "Najlepsze ikonki gier MMO", a później "Najlepsze nazwy plików odpowiadających za kolor oczu mobów"

A tak na poważnie brakuje mi loga WoW i GW2, ale i tak ładnie zrobione

City of heroes oraz c9 powinny być MOIM zdaniem trochę wyżej.

Już naprawdę nie masz o czym robić tego top? -.-

Lepiej nie robić nic. Bez piany.

Mnie tam Runes of Magic brakuje.

Hmmmm... ciekawa topka. Przyznam szczerze, że mam już tych topek trochę dość. No ale lepsze coś niż nic. Trochę dziwny pomysł, rzeczywiście chyba Ci się nudziło. Wolałbym widzieć w miejsce tego recenzję, ale nie Ty jesteś za to odpowiedzialny, więc nie do Ciebie pretensje ;)

Aaaa i mi najbardziej podobają się Loga na 1, 2 i 4 miejscu.

Skoro wam czegoś brakuje to może sami zrobicie top 20 a nie narzekacie to jest top zdaniem Guru.

Jak dla mnie, logo z 1 miejsca jest najgorsze ze wszystkich xD

Kolejne TOP10, tym razem bardzo nietypowe, bo dotyczące... LOG gier MMORPG. Spośród setek tytułów, wybrałem 10 "wizytówek", które moim zdaniem zasługują na obecność na tej liście. Nie rozpisywałem się, bo chodzi przecież o wartości wizualne, a nie treść artykułu. Jakie kryteria brałem pod uwagę, przy wyborze log? Przede wszystkim oryginalność, powiązanie z danych tytułem, kolory oraz czcionka użyta w projekcie.

Powiem Wam, że zadanie wcale nie było trudne. Większość MMORPG'ów posiada tak standardowe, tak zwykłe... i tak brzydkie loga, robione chyba przez początkującego grafika lub osobę, która nie miała pomysłu na wykonanie. W większości wypadków, LOGO zbudowane jest wyłącznie z unikalnej czcionki z dodatkiem kilku kolorów i wektorów. Mało jest tytułów, których twórcy postawili na oryginalność i poważne podejście do pracy. Przecież nie od dziś wiadomo, że LOGO to swoista wizytówka w sieci, więc tym bardziej nie można jej robić byle jak i byle szybko.

Zapraszam do komentowania i wpisywania swoich typów (w postaci obrazka).

#10 EVE Online

30282442.png

#9 Continent of The Ninth

fb112a8b222b5794d53ec76.png

#8 Wizard 101

wizard101logo.png

#7 ROSE Online

rosevz.png

#6 Atlantica Online

256pxatlanticaonlinelog.png

#5 Vindictus

vindictusclearlogo.png

#4 Heroes in the Sky

286pxhisnewlogo.png

#3 Heroes of Three Kingdoms

hotk31.png

#2 City of Heroes

ding.png

#1 Fist of Fu

fistsoffufinalcropped45.png