TOS - czy ktoś gra?

Cześć, pogrywa ktoś z Was w Tree of savior? Chciałbym wrócić do gry i rozpocząć od nowa, ale zastanawiam się, jak najefektywniej expić? Kiedyś robiło się to za pomocą używania kart w odpowiednim momencie - jak to wygląda teraz? Może ktoś dać jakiś pro tipy?

Najlepiej gra sie wszystko robiąc w party, ale tak w ogóle to gra prowadzi za rączke pokazując level map gdzie iść i tam masz questy i tak w kółko. Można jeszcze bić mobki na każdej mapce dosłownie do tego “bestiary”… eh Ludzie już chyba mysleć nie potrafią, wszystko za rączke trzeba prowadzić albo na jutubie muszą mieć , a nawet to nie starcza bo jeszcze bedzie musiał bota odpalić żeby grać sie dało w ogóle :smiley:

Nie do końca o to chodzi. Każda mapa ma misje i wgl., ale z tego co pamiętam, są “ślepe” lvle, tj. zrobisz wszystkie misje na danej mapie, a i tak nie masz odpowiedniego poziomu, żeby iść dalej, a moobów nie da się farmić, bo jest ich mało. Wtedy używało się kart. Zastanawia mnie, czy ten system nadal działa, a jeżeli tak, to w jakim stopniu (słyszałem, że to modyfikowali)… to też ma swoje odbicie w okolicach lvla setnego, gdzie bez użycia kart, ciężko było cokolwiek ruszyć dalej.

Możesz teraz grindować od poziomu 1 do max omijając misje

No ja właśnie od kilku dni sobie gram (wróciłem do gry po 3 latach).
Expi się o wiele szybciej - z samych mobków levele szybko lecą, ale mam dopiero 130 poziom, więc nie wiem jak jest bliżej end game.