Totem Dravena + dopalacz PZ do LoL'a : )

Prosty konkurs - do wygrania kod na totem Dravena + dopalacz PZ na 4 zwycięstwa (z CD-Action) do gry League of Legends.

draven-ward.png

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie. Kto jest twoim ulubionym redaktorem na portalu mmorpg.org.pl i dlaczego jest nim guru?

Konkurs potrwa do jutra do godziny 23:00. Wszystkie (poprawne) odpowiedzi mają szansę na wygraną!

Pozdro : )

Tym pytaniem mnie rozbiłeś :P

No cóż moim ulubionym redaktorem jest guru, ponieważ mimo tego że notorycznie wk*rwia połowę portalu to jednak jest pracowity i codziennie można liczyć na kilka newsów od niego i czasami od jego newsów polepsza mi się humor :D

warn_ico.png
Wulgaryzmy
~Leman

Może i guru jest nieobiektywny i ułomny w niektórych kwestiach ale to on odwala tu 3/4 roboty z newsami rzadko kiedy ktoś inny dodaje jakiegoś newsa mimo iż są one niekoniecznie dobrze napisane to przynajmniej są na czasie.

Najlepszy jest Salek, nawet nie dyskutujcie.

Guru jest najlepszy bo większość postów jest jego, a pod nimi hejty które miło się czyta :-)

Guru, co jak co, ale większość nowinek jest napisanych przez niego, dzięki niemu dowiedziałem się o wielu grach i dorwałem wiele beta keyów, dzięki Guru<3

Koniec konkursu. Wygrywa: Nakill19

Gratulacje, zaraz wyślę PW z kluczykiem : )

Prosty konkurs - do wygrania kod na totem Dravena + dopalacz PZ na 4 zwycięstwa (z CD-Action) do gry League of Legends.

draven-ward.png

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie. Kto jest twoim ulubionym redaktorem na portalu mmorpg.org.pl i dlaczego jest nim guru?

Konkurs potrwa do jutra do godziny 23:00. Wszystkie (poprawne) odpowiedzi mają szansę na wygraną!

Pozdro : )