Town of Salem/Epic Mafia- organizacyjnie

Myślę, że przydałoby się stworzyć jakąś polską grupę(może na FB), która byłaby zainteresowana tego typu grami. Co o tym sądzicie? Możemy w tym temacie podzielić się nickami i ewentualnie umówić się na jakąś sesję. Mój nick w obu grach to Hantus.

Elitar - nick w obu grach. Już Cię tu i tu dodałem Hantus ;)

Nick xas3arm na epicmafii. Mozna cos pograc kiedys.

Jak będziecie coś organizować to ja chętnie zagram.

Dimnel w obu.

Jeżeli ktoś ma czas zapraszam do pokoju ememorypygy na epicmafii. Hasło: mmorpg. Stworzyłem klasyczną grę na podstawowym setupie.

Ja jeszczę dorzucę do tego tematu, że w Garry' Mod'ie są gierki przypominające nieco wilkołaki, w różnych klimatach - klasyczne, terroryści, a nawet obcy. :]
Oczywiście dynamika i zasady takiej gry są zupełnie inne i "sezony" trwają po kilka minut, ale mimo wszystko myślę, że w coś takiego na ts'ie w większym gronie możnaby na prawde fajnie pograć...

Taki tam luźny pomysł.

Garrys mod na steamie kosztuje 8 euro, ale niedługo będzie sammer sale, więc pewnie w ogóle będzie za bezcen. ;p

Myślę, że przydałoby się stworzyć jakąś polską grupę(może na FB), która byłaby zainteresowana tego typu grami. Co o tym sądzicie? Możemy w tym temacie podzielić się nickami i ewentualnie umówić się na jakąś sesję. Mój nick w obu grach to Hantus.