Tree Of Savior 2018/2019

Dzień dobry bądź wieczór,
Kiedyś grałem w ToS na platformie steam ale porzuciłem to ze względu na inne obowiązki, po takim kawale czasu myślę nad powrotem, stąd narodziły się moje pytania odnoście tego mmorpg’a, pytania głównie skierowane do graczy tego tytułu jak i do tych co ‘coś tam słyszeli’

1)Jak tam z populacją graczy?
2)Oczywiście nie zabraknie pytania o p2w
3)Na co jest gra głównie nastawiona? (graind i tak dalej)
4)Jak wygląda EndGame?
5)Czy mając mało czasu w tygodniu jestem w stanie dobrze się bawić przy tej grze?

W skrócie, jak gra wygląda na dzień dzisiejszy i czy ma jakąś przyszłość?

Myślę że to wszystkie pytania, możecie sami z siebie o czymś wspomnieć co zachęci do powrotu albo jest ważną informacją.

Pozdrowionka

  1. graczy cały czas jest sporo, gra jest na bodajże drugiej (moze trzeciej) stronie darmowych gier na steamie, więc ludzie grają. Co prawda milionów tu nie uświadczysz, ale z drugiej strony też nie masz miast-duchów, czy nawet pustych mapek. Co chwilę jakiegoś gracza/kilku spotykasz

  2. p2w… jedni powiedzą że jest, inni że nie. Ja powiem że da się grać za darmo i nie być gorszym od gracza płacącego

  3. grind mobków na spocie + ewentualnie dungeony

  4. cały end-game obecnie opiera się o grind mobów, przy czym gracze zbierają się w party by szybciej to szło, do tego jakiś castle dungeon (na 300 lvl). Generalnie sednem gry jest stawianie sobie celów - jak bedziesz zbierał golda na nową zajebistą kartę do necromiconu to czas ci upłynie szybciej niż jakbyś zbierał golda dla samego zbierania :stuck_out_tongue:.

  5. Tak, możesz się bawić świetnie nawet grając 2 godziny tygodniowo, bo gra bawi samą walką i ekscytuje dropem (czy może tym razem dropnie mi coś wartego 100k?) :stuck_out_tongue:

Dodatek) za jakiś czas ma wejść update który pozmienia rozwój postaci i pozwoli ci wybrać dowolną klasę na dowolnej randze. Dla przykładu : grajac obecnie magiem jako pierwszą sub klasę masz do wyboru maga lodu lub ognia. Ale grając nim później będziesz miał do wyboru dowolną sub klasę ze wszystkich obecnych. A warto teraz zacząć grać by już lvl wbijać i za darmo testować klasy jako że będzie darmowy reset gdy wejdzie tamten system :slight_smile:

dziękuje za śliczną odpowiedz <3

Jest może opcja żeby gdzieś na PW (czy to na forum czy to może na discodzie) podpytać się o jeszcze parę rzeczy ?^.^

Gildia Tawerna zaprasza :slight_smile:
https://forum.mmorpg.org.pl/t/polska-gildia-tree-of-savior-tawerna/115029