Tree of Savior od ZERA

Tak wiem, ale Ja właśnie nie mam pomysłu którą klasę wybrać, czy też może bardziej, którą klasą bym zagrał.

 

p.s. Coś słyszałem że mają być jakieś zmiany w statach postaci, wiesz coś może więcej na ten temat?

Chyba glowna zmiana bedzie zmiana profitow za dexterity. Mianowicie zamiast dawac szanse na krytyka, bedzie dawal zwiekszone obrazenia od krytyka. Koniec z typami co maja 99% szans na krytyka :)

Kurcze, a już myślałem żeby zrobić sobie fencera w full dex.

Kurcze, a już myślałem żeby zrobić sobie fencera w full dex.

Fencer ze swoja szybkoscia fechtowania i szansa na kryta 99%? Zbyt OP.

^^ no właśnie :P

Z kazdym patchem gra jest coraz lepsza i bardziej przystepna. Jak juz uzbiera sie 'tokena' to juz wogole gra sie przyjemnie bez ograniczen. Oczywiscie ograniczenia nie sa nachalne i gramy normalnie.

Dobra, próbuję swoich sił jako cler pod supporta.

Ja wlasnie gram klerykiem. Mam swoj ciekawy build pod pvp ale chyba jest zbyt op troll ^^

Na koncie mam też jakiegoś hoplitę na 41lvl, więc jak mi kler nie podejdzie to zawszę mogę spróbować sił jako dragoon czy coś.

Jak sobie monk w pve radzi ?

Na koncie mam też jakiegoś hoplitę na 41lvl, więc jak mi kler nie podejdzie to zawszę mogę spróbować sił jako dragoon czy coś.

Oczywiscie. Jest mnostwo klas postaci, tylko czekaja aby je odblokowac ^^

buildy pod cleryka:

a tutaj monk pve solo:

Jak tam? Poki co 4 osoby graja. Kiedy reszta sie zglosi?:) Zapraszam tez innych.

zapro?

Wyslij na pw namiary.
Chetnie z wami pogram

Zachęciliście mnie do powrotu do ToS'a. Zobaczę, czy gra mnie wciągnie, jeśli tak, to zgłoszę się do Was po namiary. Mam jeszcze jedną prośbę. Będę zaczynał od zera i nie pamiętam najszybszej drogi lvlowania. Kiedyś był w internecie poradnik mówiący o tym gdzie iść, które zadania robić, kiedy czytać karty xp itd. Moglibyście zapodać link (o ile jest aktualny), a najlepiej przeredagować go na język newbie? :) Mam jeszcze pytanie, wprowadzone zostały nowe klasy, shinobi itp.?

Pogrywam od czasu do czasu, od zera oczywiście. Nick: Pan_Smutku

Wyslij na pw namiary.
Chetnie z wami pogram

Zachęciliście mnie do powrotu do ToS'a. Zobaczę, czy gra mnie wciągnie, jeśli tak, to zgłoszę się do Was po namiary. Mam jeszcze jedną prośbę. Będę zaczynał od zera i nie pamiętam najszybszej drogi lvlowania. Kiedyś był w internecie poradnik mówiący o tym gdzie iść, które zadania robić, kiedy czytać karty xp itd. Moglibyście zapodać link (o ile jest aktualny), a najlepiej przeredagować go na język newbie?  Mam jeszcze pytanie, wprowadzone zostały nowe klasy, shinobi itp.?

https://discord.gg/T2Maz3S

http://www.tosbase.com/tools/skill-simulator/ - rozwin do konca interesujaca cie klase i zobacz nowo dodane postaci.

Zapraszam :)

Jednak nie dram rady ze względu na Visual C++, który uniemożliwia mi uruchomienie gry (api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll) - coś nawala i nawet reinstall, gry i programu, nie pomaga. Więc słabo. Tak czy inaczej, życzę wszystkim dobrej zabawy.

Jednak nie dram rady ze względu na Visual C++, który uniemożliwia mi uruchomienie gry (api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll) - coś nawala i nawet reinstall, gry i programu, nie pomaga. Więc słabo. Tak czy inaczej, życzę wszystkim dobrej zabawy.

Pewnie masz win 10?

pobiorę, zobaczę, mam sentyment do Ragnaroka I i widzę, że ma to coś wspólnego z tą grą

pobiorę, zobaczę, mam sentyment do Ragnaroka I i widzę, że ma to coś wspólnego z tą grą

Duzo ma wspolnego, ale zdania sa podzielone. Klimat i sentyment do gier indie/retro/hns jest, ale fani ragnaroka sa podzieleni na dwa obozy. Osobiscie mi gra lezy i bede gral bez pospiechu :)

Dodam od siebie jak w naszej grupie wyglada gra zeby nie bylo. Aktualnie gramy o roznych porach, wiadomo szkola, praca itd Najczesciej grywamy solo bo kazdy ma inne preferencje i szybkosc grania, jedynie skupiamy sie w grupe na dungeony lub gdy ktos ma z czyms problem. Glownie rozmawiamy na czacie discord lub w oknie pw w grze, tak po prostu jest nam wygodniej. Od czasu do czasu gawedzimy sobie na glosowym. Mysle ze tak po 170lv sie wsio zmieni i bedziemy juz zmuszeni grac w party i oczywiscie nie jest to jakas kara :) Trudnosc gry wskakuje na wyzszy poziom, a mobki sa bardziej upierdliwe.