Tree of savior powrót do gry

chciałby ktoś może jutro zagrać od 0? wcześniej grałem łucznikiem około 100lv, chciałbym zagrać kimś innym mogę wbić na ts/discard

chciałby ktoś może jutro zagrać od 0? wcześniej grałem łucznikiem około 100lv,  chciałbym zagrać kimś innym mogę wbić na ts/discard 

Siemka, nie wiem czy teraz jest sens zaczynac. Hype po ostatnim patchu opadl i populacja znowu kuleje. Ja osobiscie mam juz lvl cap jedna postacia, a reszta slotow to postacie do testow buildow ( srednio 150-250lvle ), wiec sa kasowane i tak w kolko. Oczywiscie wroce do gry przy kolejnym wiekszym patchu z 9 circlem postaci, ale to jeszcze dlugo nie nastapi. Polecam wstrzymac sie i poczekac na lepsze dni gry. Hmm musieli by chyba zniesc ograniczenia w handlu do 100% np ilosc wystawionych przedmiotow na aukcji lub odblokowali mozliowsc przerzucania hajsu bez konta premium, oraz usuneli te paczki z pierdolami w ktorych znajduje sie jeden b.drogi skladnik do high endowego eq - koszt takiego skladnika to ok 30 milionow silverow... Ciezko sie go farmi, wiec wyniuchali okazji i umiescili go w IS. Jest jeszcze tam pare babokow, ale da sie przezyc.

chciałby ktoś może jutro zagrać od 0? wcześniej grałem łucznikiem około 100lv, chciałbym zagrać kimś innym mogę wbić na ts/discard