Tribal Wars2

Witam pisze ten temat bo zauważyłem że Guru promuje to gówno więc musze napisać jak sytuacja tam wygląda na tą chwile pozdro :slight_smile:
https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/tej-gry-nie-trzeba-przedstawiac-plemiona-2-zapraszaja-na-nowy-serwer (Kom skopiowany z postu pod tym dzisiejszym tematem)

Nie grajcie w gównianą drugą część XD 4 lata mnie to gówno trzymało i toczyło jak rak ale powiedziałem stop 1,5 miesiaca temu i wróciłem na jedynke w tw2 możesz kupić wszystko za $$$ od wojska kończąc na grubasach a mur panie mu 20 w 5min jak postawisz za $$$ na początku świata dzięki cześć haha. Na początku jeszcze każdy poziom placu daje 50% zredukowanych czasów na wioski barbarzyńskie oczywiście… można zbudować odrazu za $$$ czy to na starcie jest boost? Owszem bo na 3 poz buduje się 8 -godzin na 4 -16 godzin a na 5 poziom czyli max 24h chyba jest różnica XDDDD

BOTY DO TEJ GRY MA KURWA KAŻDY https://zapodaj.net/e7fcda17e617a.png.html dowód znajomy znajomego itd itp po discordach każdy przesyłał ustawiasz takiego bota i ktos wysle na Ciebie 1k fejków widzisz i tak co leci xdd ustawiasz na noc czy na czas pracy bota do farmienia i idziesz w chuj na impreze do klubu itd nie liczy się jak w jedynce ile kto farmi tyle jest do przodu, Kliny a na chuj bot za nas to zrobi tylko poustawiasz xdd wysyłanie 1k fejków i w tym 10 offów? Po cholere bot za nas to wyśle tylko ustawimy i można iść kimać XDD

Kolejna kwestia: Wioski barbarzyńskie… są ekipy które tworzą wokół siebie oceany barb wszyscy maja ich dla siebie tyle co nic np 5 w prowincji na 10 graczy a ci co sobie je wygenerują z multikont poprzez skrypt mają ich z 1000 dookoła siebie pozdrawiam jaka daje to roznice? taka ze 1 mln surówki taki ktoś wyfarmi w max 3-4 dni a TY będziesz zakurwiał cały tydzień i może na farcie wyfarmisz siedząc 24/7 jeśli nie masz bota XD

Support… jego tu nie ma od 2-3 lat wioski barbarzyńskie są generowane przez graczy a oni nic z tym nie robią na forum banują bo mają taki kaprys, kolesiostwo itd itp

Ogólnie to nowy świat wygląda tak:
-Ty jako gracz bez hajsu w 5 dni tyle trwa ochronka zrekrutujesz przy dobrych wiatrach 1k topa 200 lk 200 łk
-Koroniarz za $$$ będzie miał z 3k topa 300 lk 300łk + z 60 taranów xd, mur za koronki w razie w/w sobie zbustuje w 5min na 15poz bo wiekszy na ciul skoro ci bez hajsu nawet na tarany nie wyfarmia]

Ogólnie ODRADZAM KOMUKOLWIEK GRANIE W TEGO CRAPA NASTAWIONEGO NA ZAROBEK I BEZ SUPPORTU, Gracz który na tego crapa zmarnował 4 lata dzięki za uwage i sory za lekture ale będe na to gówno najeżdzał gdzie się da a Ciebie guru jebać bo ci musieli sypnąć hajsem że już drugi świat promujesz tego zjebanego gówna elo.