Trickster Online

Ktos gral w ta gierke i moglby miejwiecej powiedziec mi czy warto itd? : )

Tak, ja ci mogę trochę opowiedzieć o Tricksterze, spędziłem gruby kawał czasu przy nim.

Jeśli pociąga cię wybitnie cukierkowa grafika, która przy graniu po ciemku aż razi w oczy, to wal śmiało. Większość czasu bijesz kolorowe żelki, podziwiając wodotryski kolorów, bo graficzne to tak średnio. ;] Rysowane tła i postaci 2d są, ale wszystko jest zrobione raczej z klasą. Nie odrzucało mnie to w ogóle. Z takich bardziej praktycznych rzeczy. Jest kilka postaci do wyboru, niestety płeć już jest z góry narzucona (także granie bykiem:fighterem nie da ci możliwości grania ładną krówką. ;) ). Build postaci jest ważny, także proponuję Ci trochę poczytać. Większość czasu się spędza na wierceniu w podłożu i kopaniu przedmiotów, od czasu do czasu idzie się coś zabić. Zatrzymałem się na 52 poziomie z tego, co pamiętam, bo już nie miałem zupełnie z kim grać. Jest płatny Item Shop, gdybyś bardzo tego potrzebował. Uważaj jednak na naciągaczy, kilka razy zdarzyło mi się na takowych trafić. Dzieciarni nie uświadczyłem...tak samo, jak polaków z resztą..nie wiem czemu. Ogółem..polecam. Jak byś miał więcej pytań -> wal śmiało. ;)

Ktos gral w ta gierke i moglby miejwiecej powiedziec mi czy warto itd? : )

Akurat ja w to gram i mam bardzo wysoki level. Zapraszam cie do mojej nowej polskiej gildii „Cytadela” aby reaktywować polski klimat. Nazywam się w grze Robinek, Starlightbunny i Gwiazdunia. Oczywiscie bede sluzyc pomoca dla nowych graczy jak tylko moge :slight_smile: najlepiej patrzec w listach gildii po dacie. Moja gildia została stworzona od sierpnia Guildmaster nazywa się Baranek ktorym wczesniej grałem