Tropico 5

Elko, mam do oddania klucz do gry Tropico 5 (na platformę Kalypso - cokolwiek to jest). Gra jest z najnowszego CDA. Zasady proste, napisz komentarz i tyle.

Co do wybrania zwycięscy to myślę, że piątek będzie całkiem okej, tak między 18-20.

halo

Witam i pozdrawiam ;)

Czemu nie, druga część była najlepsza, ale 5 też będzie dobra :v

:ph34r:

W sumie, to jedyny pełniak z najnowszego CDA jaki mnie interesuje, więc czemu nie

O z oryginalnej 5 moja dziewczyn by sie cieszyla ostatnio maniaczyła 4 ;D

Ja chce, czasami wspominam sobie jakies tropico sprzed 10 lat ;pp

I co z moim tropico?;p

Doczytałem i nie da się pobrać tek gry z kalypso, musisz ją zainstalować z płyty lub pewnie z jakiegoś torrenta i dopiero po jej uruchomieniu wyskakuje miejsce gdzie należy wpisać kod

Zwycięzca już dostał kod i plik instalacyjny.

Jak dałeś mu ten PLIK INSTALACYJNY pocztą 3GB wysłałeś, bo jak pisałem z Kalyspo tej gry się nie pobiera? :) Kto został zwycięzcą, bo nikt się jakoś nie pochwalił - oczywiście niczego nie śmiem sugerować :), dodatkowo ciekawi mnie w jaki sposób wybrany został ten szczęśliwiec ?

Nie to żebym płakał, że nie wygrałem, bo grę posiadam, po prostu jestem ciekawy :)

ps. też poproszę ten plik instalacyjny bo pobrałem już 2 obrazy z różnych źródeł i nie działają z tym kluczem

Jako, że autor nie odpowiedział, tak samo jak rzekomy zwycięzca, myślę, że było tak, pod wpływem chwili postanowił oddać klucz, po czym albo się rozmyślił i zainstalował sam / albo oddał komuś w realu, a żeby nie wyjść na niepoważnego człowieka wymyślił nam takową bajkę.

Ja grę już zainstalowałem, ale musiałem zdobyć płytkę z ostatniego cd-a, gierka fajna, pozdrowionka.

Do regulaminowych 72h zostało kilka h, ale mam nadziej, że post nie zostanie usunięty.

Napisano 10 maj · Zgłoś ten post

Elko, mam do oddania klucz do gry Tropico 5 (na platformę Kalypso - cokolwiek to jest). Gra jest z najnowszego CDA. Zasady proste, napisz komentarz i tyle. 

Co do wybrania zwycięscy to myślę, że piątek będzie całkiem okej, tak między 18-20.

Czy 10 MAJ coś Ci mówi? Skoro napisał do piątku to pewnie chodziło mu o piątek 13 w zeszłym tygodniu do godziny 18-20.

Stary... coś Ci czytanie ze zrozumieniem szwankuje.

Up to chyba u ciebie cos szwankuje i patrze z czytaniem tez nie najlepiej.

Autor tematu nie napisal kto zwyciezyl, takze zwyciezca sie pochwalil, ze wygral, dodatkowo napisal cos bardzo podejzanego jako by wyslal plik instalacyjny zwyciezcy tylko ja sie pytam jaki?, jak takowego nie ma trzeba miec plyte z cda tam pod koniec instalacji wpisuje sie kod dopiero, z kalypso gry sie nie pobiera - jedym slowem fake i glownie o to tu chodzi.

Wez poczytaj sobie wszystko od poczatku, a pozniej jeszcze raz itd. az do skutku.

Ps tak mialem kluvzyk do tej gry i tak mialem problem bo nigdzie nie moglem znalezc odpowiedniego obrazu plyty dopiero oryginalna plyta z cda zalatwila problem.

Dlatego mnie zaviekawilo co autor tematu napisal

Up to chyba u ciebie cos szwankuje i patrze z czytaniem tez nie najlepiej.

Autor tematu nie napisal kto zwyciezyl, takze zwyciezca sie pochwalil, ze wygral, dodatkowo napisal cos bardzo podejzanego jako by wyslal plik instalacyjny zwyciezcy tylko ja sie pytam jaki?, jak takowego nie ma trzeba miec plyte z cda tam pod koniec instalacji wpisuje sie kod dopiero, z kalypso gry sie nie pobiera - jedym slowem fake i glownie o to tu chodzi.

Wez poczytaj sobie wszystko od poczatku, a pozniej jeszcze raz itd. az do skutku. 

 

Ps tak mialem kluvzyk do tej gry i tak mialem problem bo nigdzie nie moglem znalezc odpowiedniego obrazu plyty dopiero oryginalna plyta z cda zalatwila problem.

Dlatego mnie zaviekawilo co autor tematu napisal

O co Ci chodzi? Stwierdzasz, że jestem oszustem bo co, bo ty nie dostałeś tego klucza? Co do pliku instalacyjnego to jesteś debilem, inaczej napisać nie mogę. Co za problem z płyty wziąć folder odpowiedzialny za instalację danej gry? Pliki są nagrywane na płytę i są JAWNE, nic nie jest szyfrowane, także KAŻDY może bez problemu skopiować sobie takie pliki gdzie tylko chcę.

A tak btw. wygrał @Yamiji nie chciałem robić żadnej gównoburzy, zaraz by się znalazł jakiś cwaniak i napisał, że ustawione bo moderator wygrał.

Losowanie było przeprowadzone programem ze strony random.org, każdemu kto napisał post przydzieliłem numer zależny od kolejności napisania komentarza.

I na przyszłość jeżeli masz jakiś problem do mojej osoby to napisz mi to na PW, a nie oczerniasz mnie na forum ogólnodostępnym bez ŻADNYCH dowodów.

Tylko, że ten folder ma ponad 3GB (gratuluje poświęcenia), jak pisałem wcześniej sam miałem klucz do gry, ale wszystkie pobrane obrazy z neta nie działały, dlatego czekałem i czekałem na ogłoszenie wyniku, aby się dowiedzieć jaki obraz zwycięzca zainstalował, że mu z kluczem działało.

Skoro to konkurs to chyba ogłosić wynik by się przydało ? - raczej do tej pory tu się tak robiło, że jak ktoś robi konkurs to podaje wynik.

A skoro się nie doczekałem to podejrzenia same przyszły i z płytą sam sobie poradziłem. Zwracam więc honor i żeby nie było, że to był ból że to ja nie wygrałem

https://zapodaj.net/d5feba54734f7.jpg.html

@NGK popełniłeś jeden błąd skoro napisałeś, że konkurs będzie rozwiązany w piątek, to w piątek powinieneś dać informację, że klucz już trafił do zwycięscy, a nie dopiero we wtorek, jak ktoś tam się upomniał - to na tyle.

Ooo jaa, wygral moderator. //Konkurs uznaje za ustawiony :D

Tylko, że ten folder ma ponad 3GB (gratuluje poświęcenia), jak pisałem wcześniej sam miałem klucz do gry, ale wszystkie pobrane obrazy z neta nie działały, dlatego czekałem i czekałem na ogłoszenie wyniku, aby się dowiedzieć jaki obraz zwycięzca zainstalował, że mu z kluczem działało.

Skoro to konkurs to chyba ogłosić wynik by się przydało ? - raczej do tej pory tu się tak robiło, że jak ktoś robi konkurs to podaje wynik.

A skoro się nie doczekałem to podejrzenia same przyszły i z płytą sam sobie poradziłem. Zwracam więc honor i żeby nie było, że to był ból że to ja nie wygrałem

https://zapodaj.net/d5feba54734f7.jpg.html

Z zipowany plik waży dokładnie 1.93 gb, tak dla ścisłości. Sam nie wiedziałem, że potrzebny jest plik instalacyjny, jednak jako osoba, która była odpowiedzialna za ten (skromny) konkurs musiałem jakoś sobie z tym poradzić. Zwycięzca to zwycięzca musi dostać swoją nagrodę.

Przecież napisałem we wtorek, że konkurs zakończony i klucz tak jak i plik instalacyjny trafiły do zwycięzcy. Tak więc nie mam nic sobie do zarzucenia. To Ty mnie zaatakowałeś, mogłeś chociaż zacytować bądź przywołać mój nick (opcja @) w swoich oczerniających mnie postach abym miał jakąkolwiek szanse na obronę. Gdybym dziś nie wszedł do tego tematu to by tak zostało, że ja jestem oszustem, a Ty Sherlockiem, który rozwiązał całą sprawę.

Informując, że konkurs jest zakończony chyba jasno daje do zrozumienia, że ktoś dostał ten klucz, a pisanie do kogo on trafił według mnie nie ma jakiegokolwiek znaczenia (zwycięzcy w lotka są wywoływani z imienia i nazwiska?).

Następnym razem załatwiaj takie sprawy na PW, a nie zachowujesz się jak jakiś nierozgarnięty nastolatek. Po co wszczynać jakieś niepotrzebne spory i konflikty?

Ale się przez moją moderatorską pozycję zrobiła gównoburza :v

Dodam, że jak sprawdziłem że trzeba mieć instalację żeby ten klucz działał, to spodziewałem się że konkurs będzie unieważniony. NGK mocno zaskoczył mnie wysyłając mi instalkę, pełny profesjonalizm.