[TROVE] ObroncySwiatlosci

trovelogino.png


nick Warner90 zaproscie

nick Warner90 zaproscie

Zaprosiłem Cie do znajomych bo aktualnie jesteś offline.

Na następny raz proszę się kontaktować przez grę (tak jak jest napisane w prezentacji klubu) ponieważ nie zaglądam na forum codziennie.

Prezentacja została poprawiona jakościowo.

Dodatkowo został zwiększony próg wieku przy rekrutacji do 18 lat.

az tak zle? :P

az tak zle?

Zależy co masz na myśli :) nie robimy masówki a ekipę do wspólnego grania, więc nie idziemy w ilość a "jakość" ludzi.

Tak wygląda mapa naszego clubu, aktualnie powstanie coś dużego co na razie duże nie jest(nie jest to penis)

Klub i członkowie cały czas się rozwijają, 3 osoby osiągnęły już +100 lvl mastery z czego 2 osoby są liderami klubu, można by powiedzieć że mamy "doświadczoną kadrę" lecz warto dodać że nie patrzymy się tylko na lvl mastery.


Po małym rozłamie clubu znowu ruszamy pełną parą!

Odnośnie rekrutacji, przyjmujemy też osoby niespełniające do końca wymagań na okres próbny, głownie chodzi tutaj o wiek i lvl mastery nie chcemy blokować "młodszym" i nowym graczom dostępu do clubu, a jeżeli przez okres próbny zachowanie nowej osoby będzie bez zastrzeżeń stanie się pełnoprawnym członkiem naszego clubu! :)

leader cheater zbanowany przrz trion

leader cheater zbanowany przrz trion

:D

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :D :D :D

ja mam to info od polskiego cmunity managera trove jak wiesz o kim mówie

ja mam to info od polskiego cmunity managera trove jak wiesz o kim mówie

Nie wiem kim jest "menager polskiego cmunity" i chyba mnie to nie interesuje skoro wysyła ludzi aby rozpowiadali fałszywe informacje aby jak podejrzewam zszargać opinie innego clubu.

mowa oczywiscie o DjFijay'u, taki z niego klamczuszek(to nie jego pierwsze klamstwo na temat czyjejs osoby, tez mialem podobno bana z 5 znajomymi ^^), nie warto sie przejmowac jego slowami, elo!

mowa oczywiscie o DjFijay'u, taki z niego klamczuszek(to nie jego pierwsze klamstwo na temat czyjejs osoby, tez mialem podobno bana z 5 znajomymi ^^), nie warto sie przejmowac jego slowami, elo!

Dzięki za przedstawienie całej sytuacji, co prawda o "panu" DjFijay słyszałem ale nie wiedziałem że lubi takie zagrywki.

trovelogino.png


Dodacie do klubu nick katlecik