Turniej mmorpg.org.pl, 5v5

Dzięki za wszystkie głosy i opinie. Oczywiście zachęcam cały czas do wypowiadania się.

Zajmujemy się już organizacją, więcej info wkrótce. : )

Ja chcę grać w karczemnym timie :v

Z chęcią wezmę udział.

ja i moja drużyna https://www.facebook.com/alburtenstungembing?fref=ts Alburt Enstun Gembing jesteśmy chętni, tylko kiedy ;)

btw. jeżeli jeszcze nie ma ustalonego terminu polecam od piątku po 18 i niedziele max do 15, czemu tak? bo gracze dzielą sie na 2 grupy, uczniów i pracujących, więc weekend bedzie dla każdego dobry, a wiem że dużo osób w piątki wraca do domu (np. szkoły średnie z internatów) oraz w niedziele musi do niego pojechać. Tak samo pracujący w piątek spokojnie po pracy może ogarnąć życie i po 18 zagrać, a jak coś musi do pracy ogarnąć do tez musi troche mieć czasu więc przed 15 mysle powinno byc ok. Oczywiście to tylko sugestia ale myśle że rozwiązuje problem dyspozycyjności 95% członków turnieju

W zalezności od liczby drużyn w jaki sposób jesteście skłonni zrobić turniej? w sensie jednego dnia rozgrywki wszystkie czy codziennie każda drużyna mecz?

Ja tylko ekipy nie mam ;D ale zagrać moge ;)

Wagon dawaj masz już adc, brakuje 3 do ekipy.

DeimonD! masz moją jungle :D brakuje trzech.

Ja osobiście najszczęśliwszy byłbym gdyby turniej odbył się pod koniec stycznia - terminy wcześniejsze nie wchodzą w rachubę ze względu na bardzo istotny egzamin :) aczkolwiek nawet wtedy może być różnie z obecnością.

Jeśli ktoś poszukuje supporta to jestem chętny

Nick Pelgren

TwojaStaraToZilean*Team też bardzo chętnie zagra. :))

I fotka Salka w wannie z autografem. Głosujcie ludzie bo chcemy wiedzieć czy będzie wystarczająco chętnych coby wiedzieć na ile drużyn liczyć.

Jak będzie tak fotka to czemu nie

też mogę zagrać jak mnie ktoś przygarnie do drużyny -> Nick loczeku

A to ten turniej wyłącznie na nordic east ?

JA tez bym chciała :D Tylko nie mam z kim :(
linie na których się dobrze czuję to:

-MId ( morgana,Casiopei,Zyra)

-Sup( Nami Anne,Sona,Tresh Ale słabo)

-Top (Akali,Garen,Tryndamer,WW,Wukong,Sywana)

-AD (Miss,Jinx,Caitlin Sivir,Kalista)

może dodam że nie posiadam mikrofonu bo mi się karta dziękowa zepsuła :(

NIck: Helenka18

Kiedy dokładnie był by ten turniej ?

Etiopia Gaming w gotowości :)

Nordic, złe były informacje.

Tak, na nordicu. Zdecydowana większość polskiej społeczności gra właśnie tam lub przynajmniej ma tam konta, również wśród graczy profesjonalnych.

Ja również mogę zagrać,nie mam teamu ;p

Również bym zagrał jakbym miał team, ale go nie mam, więc odpuszczę sobie, bo nie chcę grać z randomami bo to nie team by był. :P

Tak czy inaczej będziecie to streamować czy inna opcja obejrzenia tych meczy?

Tak, według aktualnych planów będziemy mieli casterską obstawę na ten turniej. Pytaniem pozostaje jak wiele meczów chcemy streamować, choć najbardziej prawdopodobnym są finały lub finały i półfinały.