Turniej Tekken 7 - The King of North Fist

Witam was bardzo serdecznie, być może mnie znacie, być może nie, dlatego zacznę od krótkiego przedstawienia się. Nazywam się Arkadiusz “Zabuzerski” Karwacki i prowadzę swój kanał na Youtube (1.7k) subów na którym głównie gram w bijatyki (aktualnie jest to Tekken 7). Tak się złożyło, iż udało mi się zorganizować turniej w moim mieście Olsztyn wraz z organizacją Pro North Entertainment. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w turnieju, który odbędzie się 24 Marca 2018 roku. Oprócz świetnej zabawy czekać na zwycięzców również będą przeróżne nagrody :slight_smile: Po więcej informacji odsyłam was do wydarzenia stworzonego na facebooku.

28616461_1347598312012216_7586049305842703634_o

--------------------> https://www.facebook.com/events/161773634613148/ <--------------------------

Tekken to raczej gra, która nie jest zbyt mocno popularna wsród polskiej sceny E-sportowej jednak chciałbym to zmienić. Dlatego właśnie prowadzę swój kanał na Youtubie i zachęcam nowych graczy do spróbowania swoich sił w tej świetnej grze 1v1. Dzięki mojemu streamowaniu udało mi się namówić wiele nowych osób do spróbowania tego tytułu i zachęcam również do tego was!

Będę miał zaszczyt zarówno poprowadzić turniej jak skomentować pojedynki graczy w jednej z najlepszych bijatych wszechczasów. Z całego wydarzenia będzie również prowadzony stream na moim kanale Youtube. Nie może was tam zabraknąć! Oprócz samego turnieju, będzie również strefa F2P, w której do woli będziemy mogli próbować swoich sił w Tekkenie z innymi graczami bez spiny :stuck_out_tongue: Po więcej informacji można skierować się bezpośrednio do mnie, jednak wszystko co powinniście wiedzieć powinno znajdować się w wydarzeniu FB !

Do zobaczenia !