[TUTORIAL] Jak Reportować Posty

A więc często można zobaczyć w różnych postach/tematach jak ludzie piszą coś typu "do zamknięcia" albo "dobra zamknijcie ten topic" itd.

Ale niestety to niczego nie zmienia szansa że wasz temat zostanie zamknięty jest równa temu iż moderator (redaktor) wejdzie do waszego topic'a.

P:Jak poprawnie reportować?

O:Proste , najpierw znajdujesz Post na który chcesz donieść , potem klikasz tutorial2g.jpg i piszesz co Ci leży na wątrobie , oczywiście musisz pamiętać o tym że nie każdy post na jaki doniesiesz zostanie zbanowany , Moderator (redaktor) musi uznać iż dany post naruszył regulamin i jaką karę powinien dostać dany użytkownik.

P:Gdzie znajduje się przycisk którym możemy reportować?

O:Zaraz obok postu jest profil użytkownika który go napisał. tutorialy.jpg

Mam nadzieję że choć odrobinę pomogłem.

chyba kazdy to wiedział, no ale zawsze się jakieś "laiki" znajdą ;p

Zdanie zaczynamy wielką literą, kończymy kropką. - Slod

Dokładnie :P i to dla takich ludzi trzeba takie tutoriale robić :P żeby nie było spamu typu "proszę zamknijcie ten temat bo to niepotrzebne jest" itp itd.

Przestań pisać pogrubioną czcionką... -Slod

Mógłbyś nie pisać pogrubioną czcionką?

Temat zamykam.

A więc często można zobaczyć w różnych postach/tematach jak ludzie piszą coś typu "do zamknięcia" albo "dobra zamknijcie ten topic" itd.

Ale niestety to niczego nie zmienia szansa że wasz temat zostanie zamknięty jest równa temu iż moderator (redaktor) wejdzie do waszego topic'a.

P:Jak poprawnie reportować?

O:Proste , najpierw znajdujesz Post na który chcesz donieść , potem klikasz tutorial2g.jpg i piszesz co Ci leży na wątrobie , oczywiście musisz pamiętać o tym że nie każdy post na jaki doniesiesz zostanie zbanowany , Moderator (redaktor) musi uznać iż dany post naruszył regulamin i jaką karę powinien dostać dany użytkownik.

P:Gdzie znajduje się przycisk którym możemy reportować?

O:Zaraz obok postu jest profil użytkownika który go napisał. tutorialy.jpg

Mam nadzieję że choć odrobinę pomogłem.