Twisted Treeline - poradniki, filmiki i ciekawostki

Dobry z ciebie
Sherlock Holmes
Dzięki za rady, bo o nich nie wiedziałem. Chyba coś mówiłem wcześniej na ten temat, ale ty chyba trzymasz się tego najnowszego postu.
To co piszesz to się nazywa "spam"
Poczytaj całą dyskusje dokładnie i jak masz trochę inteligencji to powinieneś zrozumieć mnie. I są to odpowiedzi ma twoją wypowiedź.. Jak nie... to mówi się trudno. Ale już nie spamuj.

Miałem już nie pisać, wybacz ale nie wytrzymałem... słaby ja.
Pozdrawiam i żegnam.

Obejrzałem filmik... sucho, zacząłem czytać tutaj wasz spam... no i aż musiałem sobie zrobić popcorn! Jesteście wspaniali. Zawsze jak jestem smutny nowym dniem, to wchodzę sobie tu na forum, no i od razu humor się poprawia! :wub:

Wracając do filmiku...

1. Twisted Treeline umarł dawno temu.

2. Tak bardzo... sucho(2). Ciężko dodać troszkę więcej artystycznej duszy do tych filmików? Ciekawostek w LoLu przez te lata tak doszło, że to masakra, nie zmieścisz ich w jednym filmiku, ale możesz ich troszkę pododawać np, że jak pojawia się na mapie Cassio, to węże inne znikają, czasy pojawiania się stworów, takie podstawy - no, skoro to był pierwszy filmik... Ale braku znajomości passywów raczej tolerować się nie da.

3. To przecież był zwykły meczyk. Profesjonalne taktyki na 3v3 to raczej pomysł samobójczy, gdyż można je policzyć na palcach (pomijając odpowiednie dobranie teamu).

4. Po czwarte, i jak dla mnie najważniejsze. Cenzuruj się.

Masz ten cały filmik - to teraz go przerób na poradnik, i niech nastanie pokój na świecie. :D

Ps: Przymknij z deka oko na to co napisałem, bo sądząc po tym co na razie twojego tu przeczytałem - za bardzo się przejmujesz wszystkim.

Usunąłem wszystkie śmieciowe posty.

Kolejna próba wszczęcia dyskusji na poziomie piaskownicy, zakończy się warnami.

Mandrah.... Jak ci się nie podoba moja produkcja i uważasz, że nie potrafię niczego poduczyć na mapie TT to nie oglądaj . Mam mnóstwo widzów co uważa, że bardzo dobrze im się to ogląda i nich się trzymam, a twoje zdanie nic mnie nie interesuje...

Zamierzałem obejrzeć, skomentować, ale ten cytat pokazał tylko tyle że jesteś dupkiem który nie przyjmuje do siebie żadnej krytyki, tylko i wyłącznie pochwały. Skoro nie interesuje cię zdanie userów, to po cholerę piszesz o tym na forum? Szkoda czasu.

@up: wybaczcie, nie zobaczyłem że tu aż taki shitstorm się robił. Po prostu przeczytałem ten fragment i coś we mnie pękło. Jeśli uważasz że to wywoływanie dyskusji niepotrzebnej, to skasuj posta :)

Napisałem później kolejną wypowiedź na ten temat. Wiem, że źle napisałem i się do tego przyznałem. Powód dlaczego to również tam napisałem. Była to moja pierwsza krytyka w której poczułem się obrażony i dlatego jak "dupek" się odezwałem... Niepotrzebnie to w taki sposób skomentowałem, no ale trudno... stało się i się nieodstanie. Mam nadzieję, że zrozumieliście skąd takie zachowanie.

Lubie ogólnie czytać krytykę, bo wiem w czym mam się poprawiać, ale zobaczyłem tam wiele bzdur (to że mam bronze i że Vister nie jest u mnie w teamie) + sposób krytyki DLA MNIE ostry. Ale przynajmniej się czegoś z tej dyskusji nauczyłem i myślę, że się przyda mi w prowadzenie kanału na YouTube.

Dużo osób, gdy zagląda mój kanał patrzy na pierwsze odcinki.. Jak pisałem staram się poprawiać z każdym nowym. To jest mój najnowszy odcinek:
http://www.youtube.com/watch?v=PgL_PxH3Rs4

Co sądzicie o nim? Dalej czegoś brakuje waszym zdaniem? Co warto by było zmienić?




Teoretycznie nie ma się do czego przyczepić. Odcinek wypadł bardziej pozytywniej niż poprzedni, który miałem "zaszczyt" oglądać. Denerwowały mnie trochę te teksty jak lee sin rzucił q, a potem r i że jak on to super zrobił. Nie mam pojęcia, czy był to sarkazm czy nie, więc dlatego nie skomentuję tego. Była też jakaś akacja typowo z brązu, gdzie flasha wyjebałeś przy ich nexusie jak miałeś jakieś 50hp i zaraz się po tym wyjebałeś co mnie bardzo rozczarowało.

Podsumowując, odcinek wypadł bardziej za, niż przeciw. Nie oglądałem wszystkich odc. (więc tutaj MOGĘ SIĘ MYLIĆ), ale lepiej by się to oglądało, jakby wszystkie mecze były nagrywane. Np. Ja nie oglądając wszystkich materiałów, mam wrażenie że żadnych porażek nie wrzucasz. Coś w stylu, że jak gramy to nakręcamy.

Postanowiłem się przemóc przez pierwsze negatywne wrażenie z tematu i obejrzeć dwa filmy: pierwszy i najnowszy. Pierwszy już obejrzałem, gdy obejrzę najnowszy wyedytuję posta.

Wrażenia są... nijakie. Ot, w pierwszym filmie widzę to, co widuję na co dzień kiedy gram ze znajomymi. Czasami jest zabawniej, czasami poważniej, ale mniej więcej wygląda to tak samo. Nie ma w tym nic, żeby mnie przyciągnąć na dłużej - wystarczy że wejdę na TSa, odpalę LoLa czy inną taką gierkę, efekt jest podobny. Są natomiast pojedyncze kanały które śledzę - Sp4zie (za pozytywne popierniczenie) czy Nervarien (dużo rad, przyjemna atmosfera etc.). Powody podałem w nawiasach. U was takiego czegoś nie ma - nie wiadomo po co siedzieć i oglądać filmy.

Obejrzałem najnowszy filmik (#9). Nie zauważyłem żeby zmieniło się cokolwiek. Zwyczajna gra, może tylko na nieco wyższym poziomie. Nic specjalnego.

Postanowiłem się przemóc przez pierwsze negatywne wrażenie z tematu i obejrzeć dwa filmy: pierwszy i najnowszy. Pierwszy już obejrzałem, gdy obejrzę najnowszy wyedytuję posta.Wrażenia są... nijakie. Ot, w pierwszym filmie widzę to, co widuję na co dzień kiedy gram ze znajomymi. Czasami jest zabawniej, czasami poważniej, ale mniej więcej wygląda to tak samo. Nie ma w tym nic, żeby mnie przyciągnąć na dłużej - wystarczy że wejdę na TSa, odpalę LoLa czy inną taką gierkę, efekt jest podobny. Są natomiast pojedyncze kanały które śledzę - Sp4zie (za pozytywne popierniczenie) czy Nervarien (dużo rad, przyjemna atmosfera etc.). Powody podałem w nawiasach. U was takiego czegoś nie ma - nie wiadomo po co siedzieć i oglądać filmy.Obejrzałem najnowszy filmik (#9). Nie zauważyłem żeby zmieniło się cokolwiek. Zwyczajna gra, może tylko na nieco wyższym poziomie. Nic specjalnego.

Dziękuje bardzo za konstruktywną krytyke pod moim adresem. Ale może jednak nie, konstruktywna ? Własnie w Twoim ( specjalnie z dużej bo mam jednak szacunek do widzów w przeciwieństwie do Ciebie który w każdym z dwóch postów próbujesz nieudolnie mnie obrazić ) wypadku nie widze tutaj niczego konstruktywnego. Gdybyś nie zauważył seria tych odcinków to nic innego jak mecze rozgrywane przez nas + głos z tsa + porady w niektórych momentach. Jesteśmy, ludźmi POCZĄTKUJĄCYMI a jak pewnie wiesz nie od razu Rzym zbudowano. Jestem bardzo wdzięczny ludziom którzy ochrzanili mnie i moich kolegów za błędy i głupie gadki ( chociaż były one tylko w pierwszych 3 odcinkach, bo nagrywałem je w innym składzie ). Więc drogi Panie n4zArh jak nie zapoznał się Pan z podstawowymi informacjami odnośnie kanału i serii to proszę nie wypowiadać swojej krytyki a jak już sie Pan z nią zapozna to proszę o KONSTRUKTYWNĄ krytykę popartą argumentami. Na koniec dodam nie jesteśmy doskonali, chcemy coś zrobić dla ludzi i czekamy na nowe pomysły, może ktoś z was nam pomoże stać się lepszymi. Wielkie dzięki i ogladajcie i oceniajcie !

"Zwyczajna gra, może tylko na nieco wyższym poziomie. Nic specjalnego."

Graliśmy z przeciwnikiem którzy aktualnie zajmują 2 miejsce w challengerze. Słaby poziom gry?

Przepraszam najmonciej z mojej strony, ale ciężko jest nam silniejszego przeciwnika trafić. Wybacz.

PS: Zaraz pewnie odpiszesz, że nie potrafię przyjąć krytyki. Nie... to nie jest tak.. Napisałem tylko swoje zdanie.

Nie robicie NIC, czego nie widziałbym u siebie na TSie podczas gry. Gracie lepiej, owszem, ale nie widzę powodu dla którego miałbym oglądać filmy z czyichś gier. Jak już mówiłem, fajnie się to robi w przypadku filmów Nervariena bo daje milion wskazówek niezależnie od wszystkiego (zresztą to jest jedno z zamierzeń, jak mi się zdaje). Sp4zie, którego też podałem, fajnie się ogląda z powodu żartów które sobie stroją z gry z kumplami (roleplay Jarvana i Garena? Najsss!). To są streamerzy/youtuberzy, których warto oglądać, bo robią coś świetnego - jeden daje mnóstwo porad, drugi robi zabawne (IMHO) filmy. U ciebie widzę tylko lepszą grę, bo rozmowy które prowadzisz ze znajomymi to mnie lub bardziej to co widuję podczas normalnej gry. Owszem, mógłbym się czegoś ciekawego może nauczyć, ale po prostu nie ma tu niczego, co by mnie przyciągało. Jest nijako.

Oczywiście że nie od razu Kraków zbudowano. Zgadzam się z tym. Dlatego też nie mówię że nic z was nie będzie - po prostu na chwilę obecną nie widzę tu nic, żeby spędzać czas oglądając wasze filmy. Może sprawdzę za miesiąc-dwa...

Szczerze życzę wam powodzenia i tego, żebyście mieli jak najwięcej widzów. Na chwilę obecną nie będę jednak jednym z nich.

Dziękuje bardzo za konstruktywną krytyke pod moim adresem. Ale może jednak nie, konstruktywna ? Własnie w Twoim ( specjalnie z dużej bo mam jednak szacunek do widzów w przeciwieństwie do Ciebie który w każdym z dwóch postów próbujesz nieudolnie mnie obrazić ) wypadku nie widze tutaj niczego konstruktywnego.

Wystarczy spojrzeć wcześniej, a każdy zobaczy "Twój szacunek do KAŻDEGO widza"

n4zArh ma rację. Sam oglądam Nervariena na yt, jak i na Twitch'u i jest świetny. To co ON robi można nazwać poradnikami, a nie jakaś tam zwyczajna gra. Jedynie nie zgodzę się, że wszędzie na TS'sie jest taka atmosfera, bo według mnie jest ona właśnie do d*py.

Jak dla mnie są to po prostu nudne odc., które może oglądałbym jakbym nie miał nic innego do roboty na kompie. Co prawda poziom się zmienił od 1 odc. i tak jak napisałem nie ma co tak naprawdę zarzucić, ale nie widzę narazie celu by ten "kanał" miał się wybić. - czego życzę, bo w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. Może za kilka mies. kiedy się wybijecie będę waszym fanem, a może najlepszym hejterem. Takie życie.

Oglądnąłem trzy odcinki a w tym ostatni i niestety muszę się zgodzić z moim przedmówcami. Do poziomu rozgrywki nie da się przyczepić i za to macie propsy jesteście dobrzy i oby tak dalej! Jednak jeżeli chodzi o filmiki to tak pięknie nie jest, jak już wcześniej napisano materiały są nijakie. Odbiorca liczy na tak zwane "wybuchy" a wy prezentujecie tylko najzwyklejszą grę którą każdy może doświadczyć. Nie jest to ani w jakiś sposób pomocne ani śmieszne czy jakiekolwiek dla potencjalnego odbiorcy. Będąc szczery dla mnie była to strata czasu bo nic z tych rozgrywek nie wyniosłem a szkoda bo macie cholerny potencjał którego nie chcecie dobitnie wykorzystać. Nie wystarczy sam napis Challenger do tego trzeba odrobinkę więcej zaangażowania aby przekształcić tą "nijaką masę" w coś naprawdę ciekawego co się spodoba widzą i nie przejdzie to przez nich obojętnie. Tylko to wy musicie zdecydować w co chcecie pójść bo nikt inny za was tego nie zrobi. Ja osobiście z chęcią obejrzałbym taki prawdziwy poradnik od kogoś ode mnie lepszego bo w Polsce jest to nisza której jeszcze nikt nie wypełnił i czeka tylko na takich jak Ty! No i dobrnąłem do końca, mam nadzieję że przemyślisz moje słowa i już za kilka lub nawet kilkanaście odcinków (bo przecież "nie od razu Rzym zbudowano") zobaczę coś co przykuję moją uwagę, coś wartego kliknięcia "subskrybuj". Materiał który wywrze na mnie wrażenie po którym pomyślę "Ej oni serio są dobrzy w tym co robią! Ciekawe kiedy następny odcinek?". Życzę wam powodzenia!

Dzięki Qintaro za opinię. Postaramy się, by coraz to kolejne odcinki były ciekawsze :)

Tak jak mówiłem. Jestem początkującym i od czegoś trzeba zacząć.. Zacząłem nagrywać z myślą o tym, że umiemy dobrze grać i możemy coś pokazać. W coraz to późniejszym czasie będziemy się starać o poprawie rozmowy podczas gry i dokonać, by film był ciekawszy. Jestem świadomy tych błędów, postaramy się je powoli poprawić na lepsze.

Świetne poradniki :D przydadzą się mi chociażby :P

54933598571822515536.jpg

Jako, iż jesteśmy pasjonatami mapy Twisted Treeline i osiągnęliśmy na niej wyniki które myślę pozwolą nam na pisanie merytorycznych postów które nie mijają się z prawdą i są poparte praktykami na poziomie challengera. Poradnik ten będzie mieć formę fan page lecz systematycznie co 2-3 tygodnie mogę wszystkie wpisy przenosić na to forum w bardziej skondensowanej formie. Dodatkowo prowadzimy kanał na youtube na którym będzie można obejrzeć jak wszystko to wygląda w praktyce.

Link do fanpage: www.facebook.com/TwistedTreelineWorld

Link do kanału youtube: www.youtube.com/user/TheAdiX77u

mod_ico.png
Przenoszę do odpowiedniejszego działu ~ NS