Twisted Treeline - poradniki, filmiki i ciekawostki

54933598571822515536.jpg

Jako, iż jesteśmy pasjonatami mapy Twisted Treeline i osiągnęliśmy na niej wyniki które myślę pozwolą nam na pisanie merytorycznych postów które nie mijają się z prawdą i są poparte praktykami na poziomie challengera. Poradnik ten będzie mieć formę fan page lecz systematycznie co 2-3 tygodnie mogę wszystkie wpisy przenosić na to forum w bardziej skondensowanej formie. Dodatkowo prowadzimy kanał na youtube na którym będzie można obejrzeć jak wszystko to wygląda w praktyce.

Link do fanpage: www.facebook.com/TwistedTreelineWorld

Link do kanału youtube: www.youtube.com/user/TheAdiX77u

mod_ico.png
Przenoszę do odpowiedniejszego działu ~ NS

Myslisz ze jest to potrzebne? Bez obrazy, ale mysle ze uczenie kogos grac jest w pewien sposob idiotyczne :)

Idiotyczna to jest Twoja wypowiedź, ponieważ nie wnosi nic konkretnego do dyskusji.

Powiedz to samo wielkim twórcom poradników do sc2, doty czy League of legends. Sam poradnik podpowiada a nie uczy grać, więc to jest lekka różnica. Jak Cię to nie interesuje to nie wchodź i nie wypowiadaj się.

Wbiłem na ten kanał, obejrzałem tam bodajże odc. #1 i rewelacji to Ja tam nie zauważyłem. First Blood wbity na farcie i przez przypadek + prawie go oddał przez swoją głupotę. Typo chyba 1 raz w życiu taricem grał bo podniecał się pasywką, jedynie na shiv była w miarę jeszcze.

Wszystko dałoby się przełknąć, gdyby nie ta pochmurna atmosfera. Miałem wrażenie że poznaliście się 5min. przed startem, albo przynajmniej tylko u nas NA "NÓPSKIH" goldach jest beka, beka, beka. Czasami myślę, że wystarczy samą rozmowę dać a ludzie mieliby beke x10 z tej gry, chociażby jej wcale nie widzieli.

Dodatkowo sprawdziłem squad drużyny z odc. #1 i VisTer i domije nie należą już do drużyny, a po wpisaniu AdiX wyskakuje jakiś bronze I. Jednak bo szybkim obejrzeniu kolejnych odc. zorientowałem się że przynajmniej 1 zmienił nic, czy tam coś dodał.

Taki trochę hejt z mojej strony, ale nie dziw się - sam zobacz te #1 i nie mam już ochoty więcej oglądać.

I ostatnie (co najważniejsze) nie słyszałem tu jakichkolwiek rad i ciekawostek podczas oglądania tego odcinka. Po prostu zwykła gra, a jak mam już coś oglądać to wolę odpalić streama jakiegoś Diamond I i popatrzeć, nauczyć się więcej i tyle.

Zwykła reklama "twojego" kanału, pozdrawiam.

+ musiałem max. podgłośnić YT, jak i system żeby cokolwiek słyszeć.

Mandrah.... Jak ci się nie podoba moja produkcja i uważasz, że nie potrafię niczego poduczyć na mapie TT to nie oglądaj ;). Mam mnóstwo widzów co uważa, że bardzo dobrze im się to ogląda i nich się trzymam, a twoje zdanie nic mnie nie interesuje... Powiedziałem w 1 odcinku, że to mój pierwszy odcinek i że mogę coś nagrac nie tak, ale i tak dostałem 30 łapek i 1 w dół (od ciebie), więc wiesz... Miałem zamiar nie odpisywać, ale gdy zobaczyłem że mam bronze i Vistera nie ma u mnie w teamie to mnie rozbawiło... Jak czegoś nie wiesz to po co się wypowiadasz? To mój lolking z bronzem: http://www.lolking.net/summoner/eune/22689896

Nagrywam odcinki dla osób co chciały by coś się wiecej dowiedzieć z perspektywy Challengera, a nikt z polskiego YT tego nie robi, jak uważasz że gramy słabo to wbij sobie ten challenger i możemy zagrać sparing. Bo takie komentowanie z twojej strony, że jest coś słabe a sam tego nie potrafisz dokonać jest bezpodstawne.
Co do rozmowy to jak wspomniałem to był nasz pierwszy odcinek i dopiero to zaczynaliśmy, a normalnie to się skupiamy na grzę, by grać lepiej (jest mało co rozmów gdy nie nagrywam).

"typo chyba grał pierwszy raz tarickiem" To mi jest ciężko skomentować, ponieważ tą wymyśloną prze zemnie taktyką osiągneliśmy Challenger, ani razy nie przegrywając.

Taktyki ogólnie są bardziej opisane na forum, na youtube pokazujemy to w praktyce.

E tam narzekacie, dobrze im idzie przecież. Akurat Tariciem tak się grywa przecież, więc nie wiem o co chodzi. Mówię tutaj o innych rolach niż support, np taric w jungli właśnie tak gra chociażby i nie rozumiem zdziwienia bo koleś robi swoją robotę dobrze. Macie jakichś śmiechowych przeciwników, bo tak oglądam wasz drugi meczyk a tu przeciwnicy z mizernym armorem. Fajnie się takie rzeczy ogląda, bo gracie poprawnie i do tego potraficię się zgrać ze sobą. Nic tylko życzyć owocnych wyników i więcej dobrych meczorów aby się miło oglądało.

Acid, z takim nastawieniem nie zostaniesz wielkim youtuberem, co najwyzej w morde...

Zgadzam się z mrocznymczarodziejem słuchać się go nie da, zbyt wysoka samoocena?

Powiem tak,zamknąć mordy po pewnie nawet nie umiecie tak grać jak on.

MrocznyCzarodziej jedynie to ty w morde możesz dostać gimbie jeden.....

warn_ico.png
obraza użytkownika ~ NS

Ale po co się kłócicie między sobą?

ADIX, nie oceniałem twojego filmu i tak jak ktoś wyżej napisał - nie zajdziesz daleko z takim podejściem i oskarżaniem kogoś o ŁAPKĘ W DÓŁ.

Powstał temat na forum. - super

Nagrywasz coś. - super

Starasz się to zareklamować. - super

Wszystko to doceniam, ale nie lubię kiedy do jasnej cholery wyrażam swoje zdanie na temat kolesia, a ON jak ostatni sk***iel bez jajec, wyzywa mnie i poucza zamiast wziąć to na klatę jak prawdziwy mężczyzna i przemyśleć co "mógłbym zmienić, poprawić, żeby było lepiej"

Czego się spodziewałeś zakładając ten temat? Że wszyscy będą zachwyceni tym co robisz? Że nikt nie ma prawa tutaj powiedzieć czegoś złego?

Tak jak napisałem, obejrzałem 1 odc. i na jego podstawie napisałem opinie. Zrobiłeś coś by mi udowodnić, że źle postąpiłem? - NIE, zwyczajnie obraziłeś mnie i oświadczyłeś że JEŚLI wbiję taki poziom to ZAGRAMY.

Powiem tak, spodziewałem się czegoś ciekawego, czegoś z fajnymi opisami, pokazaniem czegoś, a nie zwykłej gry w trakcie której odzywacie się do siebie jakby was sraka cisnęła.

Dodatkowo każde zdanie powinno się liczyć, widocznie jesteś zaślepiony swoją "pychą". - naprawdę, bardzo źle. Człowiek uczy się przez całe życie, bo myślałem że człowieka z takim "poziomem" stać na więcej.

PS - ala gimbus:

PS. BEKA CZEPIAĆ SIĘ O ŁAPKĘ W DÓŁ I OSKARŻAĆ TYPA Z FORUM. BEKA X10.

+ :D

warn_ico.png
Cześć. Proszę rozbudowywać swoje wypowiedzi ~ NS

Ja ciebie nie wyzywam, ani nic z tych rzeczy.... Rozumiem, że skrytykowałeś to... w porządku, rozumiem to że nie każdemu się moja produkcja spodoba. Jak dla mnie napisałeś to za ostro (jak dla mnie) przykro mi taki jestem, ale rzeczywiście źle się wypowiedziałem na twoją krytykę, ale szczerze za bardzo się przejąłem tym ponieważ to jest moja pierwsza ostra krytyka. Masz swoje zdanie i nie masz zamiaru to oglądać okej....
Ogólnie w mojej poprzedniej wypowiedzi chodziło mi o to, że po wrzuceniu filmu od razu napisałem informację:
"
Domyślam się, że macie zdanie o filmiku jako amatorskim między innymi rozmowę, ale dopiero zaczynam więc proszę o zrozumienie. Z kolejnym odcinkiem będę się poprawiał :).

Proszę o komentarze co myślicie o tej gierce z góry dzięki. Jak się podobało łapka w górę bardziej mnie zmotywuje do kolejnych odcinków :).

Nie wiem czy to zauważyłeś, ale od początku dałem informację, że zaczynam nagrywać, więc mogę wyjść na amatora. A ty napisałeś mi krytykę taką jaką podałem w informacji.
Lubię dostawać krytykę w której dowiem się co powinienem poprawić, a to co napisałeś to o tym wiedziałem i dodałeś słów które mnie obraziły.. stąd ta maja poprzednia złośliwa odpowiedź.
Nie chcę by kto ktokolwiek się kłócił..
Wpadłem po prostu na pomysł, by nagrywać gry z poziomu challengera i wrzucać je na YouTube, bo nikt z polskich YouTuber'ów tego nie robi. W ten sposób wiem, że początkowi gracze jak i ci lepsi poduczą się lepiej.
Powtórzę, że ogólnie wiedzę umieszczam na FaceBooku, a w praktyce pokazuję to na YouTube...
Tyle z mojej strony.

Bo to jest gameplay. Tak jak wspominałem poradniki i omówienie naszych taktyk jest na fb, a na yt pokazujemy to w praktyce, ale i tak staram się podczas grania to omawiać.

Mroczny czarodzieju ja nie biorę udziału w tworzeniu tych filmików na youtube, tak więc zanim coś napiszesz to poszperaj co i jak. Zakładam, że jesteś jakimś gimnazjalistą z problemami, który uważa się za kogoś wielkiego obrażając innych przez internet. Niestety muszę zniszczyć twoje wyobrażenia o samym sobie. Otóż jesteś prymitywnym idiotą, który chce się wyżyć przez internet obrażając innych, zwłaszcza tych którzy starają się coś osiągnąć, ponieważ sam nic nie potrafisz zrobić. Jeśli koledzy z otoczenia cię gnębią, nie oznacza to, że możesz robić to samo przez internet. A jeśli tak nie jest i czujesz się "mocny" idź robić to samo tylko w "realu" a przekonasz się, że tak naprawdę jesteś nikim :)

W moim odbiorze to co on napisał jest obrazą.

Ja nic do niego nie mam, chciałem tylko wyrazić to co o nim myślę na forum ogólnym, tak jak on to zrobił :)

Jeszcze trochę tego spamu i temat zamknę a najaktywniejszych nagrodzę warnem.

Drogi Acid, zapamiętaj moje mądre słowa bo mogą Ci sie przydać, to że gracie dobrze i jesteście wysoko w rankingu nie bedzie usprawiedliwiało tego że jesteś dupkiem, a to bedzie sie przekładało na to że nawet jak bedziecie dobrze gadać nikt nie bedzie chciał was czytać/oglądać.

Taki Siv HD jest pieprzonym silverem/goldem ale patrz jaka ma charyzme i ilu ludzi go ogląda, nie osiągniecie nawet pierwiastka tego.

Ludzie odpowiadają za to co powiedzieli a nie za to jak to zrozumiałeś więc nie powinieneś sie przypieprzać.

Swoją droga ogląda sie was drętwo, jesteście strasznie niesympatyczni i nawet jeśli chciałbym zacząć coś sensownego rozgrywać na 3v3 na pewno nie sięgnąłbym po wasze porady. Forma w jakiej to podajecie jest beznadziejna, lepiej wszystko ogarniać w filmikach niż pokazywać część praktyczną tutaj a teorie gdzieś w formie tekstowej, poczytać to sobie można wszędzie, a tak trzeba balansować to tu to tam żeby sie czegoś dowiedzieć, zamiast poświęcić te 10 minut na obejrzenie filmiku gdzie opowiecie o czymś i odrazu to pokażecie (tak wiem, gracze mają problem z multitaskingiem, wielu widzialem co nagrywaja filmiki i nie wiedza o czym mowic bo zapominają akurat przez teamfight czy potworki w jungli bo sie musieli SKUPIC C'NIE)

Jak nie przepadam za tym Nervarien (pewnie przez zazdrość, bo gra dobrze jak ja pewnie jeszcze przez długi czas nie bede potrafił) tak musze powiedzieć że możecie sie uczyć od niego.

O ile co do wiedzy zawartej na FB wypowiedzieć się nie wypowiem, to na temat filmików już niestety można co nieco powiedzieć. Dla mnie wyglądało to jak gameplay kilku dreso-koleszków (śmiechy hyhyhy w tle), z dosyć słabą jakością głosu. Sama rozgrywka sama w sobie zła nie była (oglądałem 1 i 2), ale cała jej otoczka odstrasza. IMHO albo dokonajcie gruntownego skoku jakościowego, albo zrezygnujcie z filmików, bo ani za wiele nie wnoszą, ani nie są przyjemne w oglądaniu. To, że gracie w jakimś tam challengerze (w LoL'a od ponad roku nie grywam, ale czasami sobie oglądam jakieś filmiki w tym temacie, ot żeby wiedzieć co się dzieje) nie znaczy że z automatu jesteście osobami wartymi zobaczenia. Ciekawsze są już gry dwóch blondynek po raz pierwszy, przynajmniej można się pośmiać z tego co mowią.

I nie, nie jestem wysłannikiem wroga z kosmosu co ma zniszczyć gwiazdy polskiego 3vs3, tylko po prostu na chłodno podaje co mi się nie podobało i co moim zdaniem należy poprawić.

Jak tak sobie to czytam to.....
Po 1. ten acid nie gra u nas w teamie :D
Po 2. Tak mocno widać, że dowalacie się do szczegółów a ja milion razy już to powiedziałem, że w POCZĄTKOWYCH filmach nagrywałem jako amator bo zaczynałem. I też widać to, że staracie się jak najwięcej krytyki wymyślić, bo acid was tam ciśnie ..

Bardzo się cieszę że macie swoje zdanie, ale i tak jestem świadom że piszecie tak tylko dlatego, bo acid zaczyna z wami dyskusję... Choć i tak wiem, że wiele mi brakuje do filmów i próbuję robić coraz lepsze.

Chryste panie, czy do Ciebie ty nadęty bubku nie dociera że po prostu się nie podoba i część osób tutaj jak byk pisze co konkretnie można by poprawić? Nie jesteś ani alfą i omegą, ani doświadczonym youtuberem i POWINIENEŚ słuchać i odnosić się do krytyki, a nie odwalać chamówkę i "mieć beke" z tego że ktoś Cię krytykuje. Chcesz mieć kolejny kanał pt. "Ja z ziomkami napinam se w lola" to rób tak dalej, jesteś na najlepszej ku tego drodze. Nie chcesz słuchać konstruktywnej krytyki to nie, zadowalaj się tymi swoimi 130toma stałymi widzami, powodzenia.

Jeśli wrzucasz coś na forum, to niestety ale musisz być przygotowany na krytykę, a nie oczekiwać że każdy Cię będzie głaskał po jajkach bo nagrałeś kilka gierek i wrzuciłeś na YT. I co nie jest dyskusja, jest dyskusja, to jest FORUM a nie darmowa tablica reklamowa i użytkownicy mogą (i robią to) dzielić się między sobą swoimi opiniami.

Aż sam się podziele moją właśnie już do końca wykrystalizowaną opinią - chutara filmiki i prowadządcy, nadęty buc, zbyt zatwardziały żeby cokolwiek zrozumieć :P