Tworzymy klan?

Trochę czasu nie grałem ale raczej wrócę,jeszcze chętniej zagram z kimś przy tsie.Lvlu nie pamiętam,moje ulubione postacie to był Ymir,Ares i taka jedna postać rzucająca bolami.

Pewnie chodzi o xbalanque :)

Wracając do tematu mogę dostać zapro do klanu jeżeli już istnieje? Nick: ozyozy

Grom doda wszystkich jak wstanie, ja wstałem o trzeciej i amba nie mogłem zasnąć, eh.

IP TS'a dla chętnych 31.6.70.185:5000 - tak ok. 10-11 się pewnie zbiorą ludzie ^^

Wczoraj sporo osób naliczyłem nawet, kilka meczyków się rozegrało - wszystkie przeje*aliśmy, ale przynajmniej zabawnie było.

Ja też z chęcia się zapisze :)

nick: Dronos

lvl 30

dobry jestm :)

ulubiona postać thor

Klan zrobiłem nazwa Sami Swoi jak ktoś chętny to niech wbija na TS'a 31.6.70.185:5000. Większość osób tutaj już tam jest. Na razie nikt chyba nie gra, dziś może później, jutro ewentualnie będziemy ^^

Totalny noob w smite. Posiadam hadesa, ao kunga. Mam 9 lvl wiecej assystuje niz zabijam nie umiem last hitować. Ale chetnie bym pograł. Z polakami bo z angielskim mowionym slabo. A komunikacja głosowa pomaga i to bardzo. Dodam ze nie ten refleks co za mlodosci. Chętnie się uczę. Czasem robie smieszne bledy no i najwiekszy blad jaki robilem to rzucanie sie w pojedynke na paru bogow. Grając np. hadesem. A pozniej sie dziwilem ze przegrywam hehe. W kazdym razie jutro wbije moze na TS. Nadal gracie? Nick w grze smite: kimmoo. Nie mam doswiadczenia z grami typu Moba,

Dobrze ogarnięty Tyr ma przeciętną postać na jedno combo: Podrzuca skillem nr 1 potem 2, skillem nr 3 tak jakby resetuje cooldown i znowu 1 i 2 jak jeszcze przeciwnik żyje to na ulti i bang... Ale nie róbmy offtopu, btw powinien być temat poświęcony luźnej rozmowie na temat SMITE i chyba zaraz go założe @edit: Link do tematu: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/50800-smite-temat-ogolny-dyskusja-o-grze-buildach-postaciach-itp/

Ja też bym z chęcią zagrał:)

Nick:Broncio

LvL:30

W grze bywam praktycznie codziennie

mam 27 lvl Magar90 dodaj mnie

Witam wszystkich.

Stwierdziłem ostatnio, że chciałbym mieć w końcu tak porządnie z kim grać i gadać na tsie. Stwórzmy więc klan. Na razie bez większych zobowiązań, po prostu żeby pograć, dzielić się wskazówkami itd. Jedyne czego bym oczekiwał to ts, w miarę ogarnięta kultura osobista i znośna aktywność w grze. Nie dbam czy ktoś ma 1lvl czy 30. Czy ktoś grał już wcześniej w inne MOBA czy nie. Czy ktoś feeduje czy wymiata. Dopóki można spokojnie razem pogadać, pośmiać się i wspólnie pograć, mi wystarczy. Nie mam zamiaru nikogo dyskryminować i gnębić za błędy, ani też nie chciałbym słownych batów dostawać, bo nie w tym sęk. Chętnie każdemu pomogę i doradzę i również taką pomoc z chęcią przyjmę.

Jeśli chodzi o mnie to mam 30lvl, ale nie zawsze gra mi dobrze idzie, czasami jest pięknie, a czasami dennie, zależy. Aktualnie moje ulubione postacie to:

-Ymir

-Afrodyta

-Freya

-Vulcan

-Artemis

-Change

-Poseidon

Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany takim układem to super. Piszcie pode mną swoje nicki lub zapraszajcie mnie w grze, nick Luqyen (przez Q, nie G). Mam wielką nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Tymczasem pozdrawiam smile.gif

Skit3rQ 65 lvl chętnie pogram :slight_smile:

nick Michima TS nie che polaczyc

Jeśli to wciąż aktualne dodaj mnie ViperaOrochi 25lvl (powracający weteran)