Tworzymy klan?

Witam wszystkich.

Stwierdziłem ostatnio, że chciałbym mieć w końcu tak porządnie z kim grać i gadać na tsie. Stwórzmy więc klan. Na razie bez większych zobowiązań, po prostu żeby pograć, dzielić się wskazówkami itd. Jedyne czego bym oczekiwał to ts, w miarę ogarnięta kultura osobista i znośna aktywność w grze. Nie dbam czy ktoś ma 1lvl czy 30. Czy ktoś grał już wcześniej w inne MOBA czy nie. Czy ktoś feeduje czy wymiata. Dopóki można spokojnie razem pogadać, pośmiać się i wspólnie pograć, mi wystarczy. Nie mam zamiaru nikogo dyskryminować i gnębić za błędy, ani też nie chciałbym słownych batów dostawać, bo nie w tym sęk. Chętnie każdemu pomogę i doradzę i również taką pomoc z chęcią przyjmę.

Jeśli chodzi o mnie to mam 30lvl, ale nie zawsze gra mi dobrze idzie, czasami jest pięknie, a czasami dennie, zależy. Aktualnie moje ulubione postacie to:

-Ymir

-Afrodyta

-Freya

-Vulcan

-Artemis

-Change

-Poseidon

Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany takim układem to super. Piszcie pode mną swoje nicki lub zapraszajcie mnie w grze, nick Luqyen (przez Q, nie G). Mam wielką nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Tymczasem pozdrawiam smile.gif

2lajki

Gromiasty 30 lvl.

Nie straszny mi żaden god :) Jak by znalazła się jakaś ekipa paru osób to z chęcią bym grał. Bo aktualnie to z randomami wale xD A w Smite siedzę od CBT ^^

Simeonus - 12 lvl możesz dodać, a co do TS'a to mogę załatwić :) Przy okazji, rozdawali dziś Favor za darmo? Miałem 3,500 a mam 11,500 ^^

Nick Kolazonta

Chętnie pogram z kimś, kiedy akurat jestem online :)

25 lv

Dawali bo niektórzy mieli błąd, że po rundzie favor im nie dochodził i w formie rekompensaty dali 8000 :D

To jak widzę 5 osób czyli TS i conquest był by :D Jak i inne tryby

I to to rozumiem już mam prawie 10k favora ;d Greetings for HIREZ!

//Zaproszenia do znajomych porozsyłałem po ludziach którzy podali swoje nickname :)

Może wrócę do SMITE. Grałem kiedyś podczas CBT ale bardzo krótko i lvl też jest niski. Nick zapodam jak przypomnę sobie.

Edit@- Muszę jednak założyć nowe konto bo kompletnie nie pamiętam haseł do tamtego.

Jeśli grałeś na CBT to teraz dostaniesz szoku :F jak gra się zmieniła ;p

Mam nadzieje , że pozytywny szok.

zależy jak dla kogo ;) Np. dla mnie to lepiej bo weszło więcej itemków ale z drugiej strony to zniszczyli troszkę koncepcję mapki na "Conqueście". I dodali masę nowych Active które udziwniają rozgrywkę a zarazem ułatwiają.

Nooo to ja się zgłaszam!

Gram od CBT z małymi przerwami.

Nick: ozyozy

LVL: 30

Mastery lvl: 4 (nie miałem czasu grać po wejściu mastery lvl)

Tak do środy mogę być mało aktywny ponieważ dużo pracuję ale od środy mogę nolifić.

@edit

Main gods: Agni, Fenrir, Apollo, Chronos, Bakasura.

Reszta też mi nie straszna

No i super, że tyle osób się zgłosiło :) Mam nadzieję, że wszyscy mogą korzystać z ts'a 3, wtedy będzie idealnie. Jak coś serwer na smita pl jest: Po prostu klikacie zakładkę "connections" - "server list". W server name wpiszcie po prostu smite i wyszuka Wam jeden adres, w który wchodzicie :) Mam nadzieję, że przyjdzie nam niedługo razem pograć :)

IP TS'a - 31.6.70.185:5000

Tam na dole kanał Pogaduchy jest mój możecie wpadać jak chcecie, bo na tym SMITE i tak nikogo nie widziałem ^^

Simenous, byłem na tym kanale i grałem z kwagamem. Chyba nawet do nas na chwilę dołączyłes i od razu wyszedłeś :P

Dobra. Konto założone. Nick :Misiael. Smite cholernie się zmienił.

To zapraszam na TS'a podanego wyżej :D Zbierzmy się i obgadajmy co i jak :D

Hejooł, z chęcią zagram z ludźmi .. w grupie raźniej. mam 18lv. mój nick to " Hesner ".. Smite zmienia się na lepszeee.. woooho.. tak to pozostaje życzyć dobrej zabawy!! :D

Moim zdaniem idzie troche w złym kierunku bo to co zrobili z junglą to jest dramat. Do tego Tyr który jest strasznie OP.

Tyr op? No co ty.. ostatnio moje gry vs TYR.. są takie że dupka. Grałem Change to auhh.. było pięknie. Wygrana oczywiście. Tyr, maye dostanie jakieś tam nerfy w przyszłych patchach. chociażby nie wiem czy potrzebuje :)

Dobrze ogarnięty Tyr ma przeciętną postać na jedno combo: Podrzuca skillem nr 1 potem 2, skillem nr 3 tak jakby resetuje cooldown i znowu 1 i 2 jak jeszcze przeciwnik żyje to na ulti i bang... Ale nie róbmy offtopu, btw powinien być temat poświęcony luźnej rozmowie na temat SMITE i chyba zaraz go założe :)

@edit: Link do tematu: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/50800-smite-temat-ogolny-dyskusja-o-grze-buildach-postaciach-itp/