Ubrania FPS

Siema! Teraz ja pisze swój temat gdyż dostałem zajawki od kolegi a jego sklep to nie wypał ;D

Ja mam dla was do zaoferowania koszulki z ważniejszych gier FPS. Narazie jest kilka gdyż to pożera czas i dodaje gry powoli na razie :)

Wiem że to duża cena za koszulkę, ale minimum to 35 zł...( tak wymaga serwis) ;/ są po 37 ale jak chcecie mogę sprzedać za 35 :P

Pewnie nikt stąd nie kupi , ale chociaż doradzcie mi jakie teraz gry są na topie takie Strzelankowe to będe je dodawał a wam podziękuje za pomysł ;)

Link: http://strzelanki.cupsell.pl/

Jeżeli ktoś chce coś innego także mogę wykonać taką koszulkę;)

Materiał i cena przesyłki pisze na stronie ;P Polecam !

Może jakiś link do sklepu? ;)

To ja Wam mogę zrobić koszulkę z dowolną grafiką. Mam bardzo dobre koszulki (poliestrowe bądź bawełniane o wysokiej gramaturze). Nadruk na nich jest bardzo ładny i właściwie niezniszczalny (nie jest to jakaś dupna wprasowanka). Jestem bezpośrednim wykonawcą takich koszulek więc i z ceną się dogadamy :) Zależy ona od koszulki i wielkości nadruku. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na PM'ie, prześlę wszystkie niezbędne informacje. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę sprzedać koszulkę przez Allegro - żeby było bezpieczniej :) Mogę również wykonać kubki z dowolną grafiką :) Cena również do uzgodnienia, ale w 20 złotych się zmieścimy :)

A co mi tam, jak się tak wszyscy reklamują tutaj to i ja mogę :)

Nie no spoko, ale moze zalozysz swój temat jak już cos ;D?

Tu nie nabija postów więc, zostały dodane ubranka z TF 2 i MOH potem BF ! ;)

warn_ico.png
Dp. - Dzz'

A jak to wyglada w swietle prawa? Chodzi mi o takie znaki firmowe, jak logo steam. Czy to jest legalne?

Pytam, bo nie wiem.

Na pewno nie jest, bo są to znaki handlowe/towarowe należące do danej firmy. Jeżeli nie mamy zgody/umowy na używanie tych znaków to nie możemy ich używać :) Nie mówiąc już o czerpaniu zysków z tego tytułu :) No i chyba założę swój temat z tymi gadżetami :)

Pewnie wiele sklepów , jak i na allegro jak i nad morzem czerpie cos z tych znaków, jest pełno koszulek z gier i innych gadżetów więc wątpie, że kazdy płaci cos tam jakies prawa autorskie czy cus, albo na CupSell pełno jest Minecrafta ;/ Ale wydaje mi się, że nie można wykorzystywać jak jest literka C w kółeczku :) Ale prosze o rady :)

Regulamin tego Twojego sklepu:

II. Sklepy

1. Serwis Cupsell.pl pozwala w ramach serwisu wystawiać sklepy z artykułami będącymi własnością firmy Majzner B.N.L.

- Wystawienie sklepu polega na nadaniu mu przez użytkownika własnej niepowtarzalnej nazwy , przy czym nazwa pełna sklepu składa się z dwóch członów, nazwy nadanej przez użytkownika oraz końcówki .cupsell.pl

- Każdy sklep może mieć ustalone przez użytkownika Logo duże sklepu wyświetlane na stronie sklepu oraz ikonę wyświetlaną na liście sklepów serwisu cupsell, logo i ikona nie są wymagane, ale podnoszą w znaczący sposób profesjonalizm danego sklepu co pośredni wpływa na większą sprzedaż.

- Niezbędne jest wybranie przynajmniej jednej kategorii pod którą będzie wyświetlany dany sklep w serwisie Cupsell.pl na liści sklepów.

- W sklepie można zamieścić dowolny opis sklepu pod warunkiem, że nie narusza on zasad regulaminu Cupsell.pl

- W sklepach można umieścić asortyment poprzez wybranie określonego produktu w generatorze, naniesienie (tzn uploudowanie) wzoru graficznego na dany produkt, nadanie mu nazwy, oraz ustalenie marży (kwota ustalona wyłącznie przez użytkownika, która w przypadku sprzedaży produktu trafia na konto cupsell.pl danego użytkownika), przy czym marża może mieć zakres od zera złotych wzwyż, serwis cupsell.pl w żaden sposób nie ingeruje, a także ingerować nie będzie w wysokości ustalanych marży.

- Serwis cupsell zastrzega sobie prawo do zmiany ceny bazowej, (zmiana taka ma wpływ na końcową cenę produktu, ale nie ma żadnego wpływu w wysokość marży).

- Użytkownik zamieszczając wzory w sklepie akceptuje postanowienia regulaminu, a także oświadcza że jest posiadaczem praw autorskich (lub praw do wykorzystania wizerunku) danego wzoru, bądź nabył prawo do komercyjnego wykorzystania.

- Sklep bez wstawionych produktów może być usunięty przez administratora po upływie 30 dni od jego założenia, adres sklepu przestaje być przypisany do użytkownika i zostaje przeniesiony do ogólnej puli do wykorzystania przez innych użytkowników cupsell.pl

Także jestem niemal pewny, że wszyscy użytkownicy tego portalu łamią prawo i wykorzystują znaki/obrazy/loga do których nie mają prawa (a jeżeli już ktoś wykupił prawa to na pewno nie sprzedaje tego u jakiegoś pośrednika jakim jest cupsell) :) Żeby to zgłosić to wszyscy by dostali kary :) Także Tobie też radzę uważać bo może się skończyć źle :)

Siema! Teraz ja pisze swój temat gdyż dostałem zajawki od kolegi a jego sklep to nie wypał ;D

Ja mam dla was do zaoferowania koszulki z ważniejszych gier FPS. Narazie jest kilka gdyż to pożera czas i dodaje gry powoli na razie :)

Wiem że to duża cena za koszulkę, ale minimum to 35 zł...( tak wymaga serwis) ;/ są po 37 ale jak chcecie mogę sprzedać za 35 :P

Pewnie nikt stąd nie kupi , ale chociaż doradzcie mi jakie teraz gry są na topie takie Strzelankowe to będe je dodawał a wam podziękuje za pomysł ;)

Link: http://strzelanki.cupsell.pl/

Jeżeli ktoś chce coś innego także mogę wykonać taką koszulkę;)

Materiał i cena przesyłki pisze na stronie ;P Polecam !

W sumie kilka rzeczy

Desperados III - gra obecnie trochę droga ale polowałem na to już od dłuższego czasu, nie zawiodłem się bo sama mechanika gry bardzo fajna. I jeśli lubicie gry w temacie dzikiego zachodu to ostatnio nie było nic lepszego

Nowy telefon - xiaomi redmi note 8 pro, również polecam, w tej cenie raczej niczego sensowniejszego się nie znajdzie, no i musze tutaj pochwalić baterie, która jest naprawdę mocna
no i szykuje się rownież sporo zakupów ubraniowych, szczególnie że zaczynaja się wyprzedaze i trzeba byłoby nieco uzupełnić sobie szafę - niezłe promki mają obcnie w Ombre https://ombre.pl/