Ufo i zjawiska paranormalne

Wierzycie w ufo albo w inne zjawiska paranormalne ? Jaki macie do tego stosunek ? Ja osobiście wierzę, że są gdzieś w galaktyce ci tamci oraz inni.

Raczej na 100% kosmici istnieją, bo nie ma opcji, że na tyle miliardów planet, galaktyk itp. gdzieś nie ma jakiegoś życia. Mogą jednak znajdywać się bardzo daleko, dlatego nie mamy o nich żadnych informacji, albo specjalnie się ukrywają przed nami.

Tyle, że tu wtedy rodzi się pewien zgrzyt związany z wiarą ludzi w Boga. Czy ci kosmici mają swojego boga, albo nawet bóstwa? Może nasz Bóg wcale nie jest jedynym? Albo też stworzył tych kosmitów, ale jednak woli nas? No jest to dosyć mocno zastanawiające, chyba, że przyjąć, że bogowie nie istnieją. Tylko pytanie wtedy kim w takim razie był Jezus i czemu był na tyle ważny, że lata liczy się po jego narodzinach.

Jeśli chodzi o zjawiska paranormalne to osobiście w nie wierzę, wiele najnowszych odkryć wykazuje, że nawet sami ludzie mają predyspozycje do nadnaturalności w postaci np. telekinezy albo telepatii. Możliwe więc, że w bardzo odległych czasach (właśnie czasy Jezusa?) niektórzy ludzie mieli takowe moce, które na przestrzeni tysiącleci po prostu zagubiły się w genach.

ja też wierze w ufo i w życie pozaziemskie po śmierci

W sumie pomyślałem o tym, że w moim mieście też może roi się od komitów i unych ?

Przytoczę parę przykładów :

  • MJ w sumie kumpel siedział w psychiatryku parę lat (jadł ptaki czy żywe pająki)
  • Flacha kumpel też sepleni tylko pije i pyta czy ma ktoś dołożyć do piwa 2.50
  • Mały ziomek z dzieciństwa nie ma zębów choć ma dopiero 20 ileś lat. Lubi latać nic innego w życiu go nie rajcuje
  • Co dalej to może dodam Łątkera wierzy w posejdony i różne bóstwa
  • Mamy też Abdula co lubi pić ruską wodzię
  • Łyżeczkę kumpel co lubi sobie parówki w tyłek wkładać i nie tylko (jego możliwości są nie ograniczone)
  • Wiele meneli i alkoholików choć dla mnie to ludzie sukcesu :slight_smile:

Może to moje miasto to jakaś czarna dziura :stuck_out_tongue:

ja tam wierze, to niemożliwe żebyśmy my byli wybrańcami i żyli sobie sami hahah

oglądałem wiele dokumentów o UFO i zjawiskach paranormalnych i to wiadomo że to istnieje. Kilku byłych pracowników służb specjalnych lub samej strefy 51 których już nie obejmuje tajemnica mówili że są tam UFO. Jaram się tym ostro i szukam każdego infa o nich.

np. Były organizowane spotkania między ludzmi a ufo (USA i prezydent) i podobno padło pytanie z ich strony czy mogą latać po naszej planecie a USA na to, a jak niby mamy wam zabronić ? wasza techonolgia jest nieziemska.

Niektórzy z tych ludzi również mowili o wyglądzie UFO. Podobno niektórzy z nich wyglądają jak ludzie. Jest też teoria że ludzie to tak naprawdę UFO w sensie że wiadomo że UFO przlatywało na ziemie miliony lat temu i wpłynęło na nasz świat. Jest wiec teoria że to oni przynieśli nas na ziemie jako swoje dzieci że tak powiem. PO prostu zaludnili ziemie. Sa też podobno UFO które przypominają wyglądem to co znamy czyli zielone strowki. Kurde dużo historii znam nie wiem od czego zacząć.

Moim zdaniem UFO nie istnieje. Ten świat powstał tylko po to bo Adam i Ewa zostali na niego wygnani za grzech pierworodny. Po Paruzji moim zdaniem ten wszechświat będzie zniszczony.

Niebo, piekło i Czyściec nie jest związane z tym światem, ani czasem, ani przestrzenią. Człowiek lubi sensacje i bajki więc UFO się wpisuje w wyobraźnię.

Dlatego tak lubimy MMOrpg.

unidentified flying object ( UFO) a w polskim języku identyfikujemy to jako skrót (NOL) niezidentyfikowany obiekt latający.
Co do istot obcych, to nie należy ich nazywać ufo.
Wszyscy możemy zobaczyć niezidentyfikowany fenomen latający jeżeli oczywiście nie mamy pojęcia czym to jest, a który może okazać się zupełnie czymś innym.
Lecz co do istot obcych z innych układów, to możemy wierzyć lub chcieć wierzyć ewentualnie nie wierzyć że istnieją, przeciętny człowiek ( szary Kowalski) nie ma żadnych dowodów na potwierdzenie takiej cywilizacji, matematyka mówi co innego, ale też nie podaje nam namacalnego dowodu na tą odpowiedź.

Mieszkasz w łodzi ?