Ultima Online - Born in Mortality

Czy ktoś chciałby zagrać na moim serwerze UO - Born in Mortality ? Serwer skrojony na około 20-40 online. Własna mapa niezbyt duża aby zwiększyć interakcje między graczami. Sporo nowych mechanik, sporo questów, różne rasy oraz klasy postaci.
Po więcej info zapraszam na discorda : https://discord.gg/2r6hZZ2QDQ

pozdrawiam
Michal

W UO warto grać jedynie na serwerach z nową aktualizacją a nie na odgrzewanych kotletach

Serwer jest customowy z własną historią, światem, mapą etc
mapa swiata 1

Mały ten świat

tak mapa w samie soba jest niezbyt duża, jest trochę wysepek do odwiedzenia no i całkiem sporo dungeonów a także dostępny jest lostland z feluccy, destard, despise etc

To wszystko to za mało nowa globalna aktualizacja obejmuje aż 400 dungeonów w tym 30 wysp małych i głównych a tu mamy zaledwie 1% takowej aktualizacji

owszem ale OSI to OSI ja nie konkuruje z oficjalnym serwerem. Poprostu szukam ludzi do wspólnej zabawy z nastawieniem na lekkie i strawne RP. Nie można porównywać custom serwera priv do OSI.
Tak czy siak dziękuję za komentarze :slight_smile:

Pozatym wiadomo że nie zdobędę 100 online okolice 20 byłyby sukcesem i właśnie pod taki właśnie online ustawiłem serwer. Sa 3 frakcje (Porządek, Neutralna, Chaos ) różne rasy, dodatkowe magie, umiejętności etc. Zapraszam na discord po więcej info :slight_smile:

No ale wiesz Ultima to jest taka gra że jak nie ma w niej contentu na tyle dużego żeby zaspokoić możliwości graczy to nawet 20 graczy będzie ciężko ci zgromadzić .
Musi być spory content by było co robić co eksplorować itd a nie że raz pójdziesz na jeden dung potem drugi potem jaki quest miastowy i koniec …

Spokojna głowa jest co eksplorować zapeniam cię :slight_smile:

Raczej nie ma widząc mapę którą tu pokazałeś , po za tym zadeklarowałeś chęć uzyskania 20 graczy więc o czym ty mówisz . Ja ci powiem tak rozumiem że chcesz mieć swój fajny serwer z wieloma graczami itd ale do tego potrzebna ci będzie osoba która nie tylko odpowiednio będzie moderować serwer ale też podpowie ci wiele rzeczy bo pomysł to 50% sukcesu chęci marne 10% ale te pozostałe 40% które budują sukces to nic innego jak osoba która swoim doświadczeniem nabuduje klimat i jeśli jest ktoś taki jak ja kto chociaż ci napisze o co chodzi to nie brnij dalej w swoje marzenia tylko albo słuchaj dobrych rad albo nie bierz się za prowadzenie serwera po to by go po miesiącu lub dwóch zamknąć :stuck_out_tongue:

Jak bym posłuchał ciebie to :slight_smile:

  1. Rób serwer OSI like bo trzeba mieć cały czas ten sam oklepany content
  2. Nic nie zmieniaj i nie zmieniaj bo twoje pomysły to marne nikomu nie potrzebne 50% sukcesu :slight_smile:
    Na sukces nie liczę ale może akurat ktoś miałby ochotę spróbować ? O to chodzi że właśnie to nie pierwszy raz kiedy coś majstruję… Sam serwer który obecnie rozwijam to +/- 10 lat dłubania w mechanikach, grafikach a bazą jest serwer który w momencie zamknięcia w 2010 roku miał około online w granicach 20 -40. Czasy się zmieniły i ludzie też. Masz prawo do swojego zdania i życzę ci dużo sukcesów na różnych serwerach a jeżeli kiedyś będziesz miał ochotę z chęcią przywitam cię u siebie

Jak kto woli …