Upadanie

Siemanko, słyszałem, że da się jakoś cicho/bezdźwięcznie upadać. To prawda?

A i takie inne pytanko, czy jak mamy ten bug, z shiftem, to tylko my słyszymy kroki, czy wszyscy?

Ostatnio miałem ten bug i to było tak, że znajomy jako ostatni żywy stał na longu, a ja z innym znajomym go oglądaliśmy i słyszeliśmy ciągłe kroki z prawej strony, lecz ten co grał tego nie słyszał :o

Uroki Gimbo strika za 30gr. :)

warn_ico.png
Spam ~ NS

Za 30 gr ? chciałeś powiedzieć 11 euro . Nie masz tyle i płaczesz ? To lepiej się w ogóle nie wypowiadaj w tematach z tej gry . Co do cichego spadania - jak naprawią ten bug z chodzeniem spróbuj kliknąć SHIFT spadając - powinno działać . Kucanie nie pomaga a wręcz przeciwnie - dostajesz więcej obrażeń od upadku . Odnośnie tego błędu z dźwiękiem chodzenia niestety nie mogę się wypowiedzieć ponieważ mam poważny problem z laptopem na którym gram i teraz korzystam ze złomu z 2000 r .

Za 30 gr ? chciałeś powiedzieć 11 euro . Nie masz tyle i płaczesz ? To lepiej się w ogóle nie wypowiadaj w tematach z tej gry . Co do cichego spadania - jak naprawią ten bug z chodzeniem spróbuj kliknąć SHIFT spadając - powinno działać . Kucanie nie pomaga a wręcz przeciwnie - dostajesz więcej obrażeń od upadku . Odnośnie tego błędu z dźwiękiem chodzenia niestety nie mogę się wypowiedzieć ponieważ mam poważny problem z laptopem na którym gram i teraz korzystam ze złomu z 2000 r .

bug od chodzenia naprawili juz wczoraj ;) a cicheskakanie chodzenie to chyba tylko przypadki lub brak dzwieku czasami. za to nie raz widzialem jak rozbrajali bez dzwieku :X tez ladny bug

Rozbrajać bez dźwięku...ciężko, jedynie słyszałem, o rzuceniu flasha, żeby zagłuszyć dźwięk rozbrajania :P

Bug z krokami jest też powodowany przez bota w teamie.

Siemanko, słyszałem, że da się jakoś cicho/bezdźwięcznie upadać. To prawda?

A i takie inne pytanko, czy jak mamy ten bug, z shiftem, to tylko my słyszymy kroki, czy wszyscy?