Upgrade płyty i procka

Panowie potrzebuje zmienić płyte i i procka na lepsze. Co powinienem kupic przy tym zestawie jaki mam:
Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB, 3000MHz, CL15
Procesor AMD Ryzen 5 1500X, 3.5GHz, 16 MB, BOX
Zasilacz SilentiumPC Vero L2 500W
Karta graficzna Zotac GeForce GTX 1070 Mini 8GB GDDR5 (256 Bit) HDMI, DVI, 3xDP, BOX
Płyta główna Asus Prime B350M-A

Ktoś mógłby pomóc?

Jak chuj że składasz kompa już od pół roku i dalej nie złożyłeś :smiley:
Żadna filozofia, tobie sie po prostu nie chce.

Nie potrzebujesz pomocy, tylko leniwy jesteś wpizdu i szukasz żeby cie ktoś wyręczył.

Naucz się odróżniać wyręczanie od pomocy chociaż głupi socjalisto (nie polityka - chodzi o to że domagasz się ““pomocy”” a nie zasługujesz na pomoc, szukasz wyręczenia a nie pomocy).

Kurwa akcja na 20 minut max a typ od pół roku nie złożył kompa… Żal kropka pl

Zastanawiałem się chwile jak ci pojechać ale ten post jest tak żałosny, że zrobiło mi sie ciebie po ludzku szkoda.

Moim zdaniem najlepiej teraz kupić ryzena 5 5600x i jakąkolwiek płytę B550. Ale jeżeli chcesz wymienić procesor to również warto by było wymienić kartę graficzną, inaczej taki upgrade nie ma większego sensu, bo ten zestaw co masz dobrze się uzupełnia, wymiana samego procesora zbyt dużo Ci nie da, parę fpsów więcej będzie, ale jak wrzucisz w to jeszcze lepszą kartę to zobaczysz kolosalną różnice.

W tym budżecie to nic nie da się zrobić. Sprzedać ten złom jak najszybciej i dozbierac do xboxa