UPS czy P2000 w CT?

Witam zrobiłem ankietę.

Jaką bron z tych dwóch wybieracie?

Ja gram głównie USP z powodu, że łatwo HS wchodzą i bardzo maleńki rozrzut.

A wy jakiej używacie?

Możecie też pisać dlaczego P2000/USP.

ups XD chyba raczej USP

Zależy od stylu gry i od drużyny. Jak widzę, że drużyna lubi raszować to biorę p2000 bo więcej ammo a jak widzę, że w miare spokojna rozgrywka to usp.

USP, przy P2K w moim odczuciu szybciej zwiększa się rozrzut, a większe obrażenia (czy tam przebicie) nie mają znaczenia, bo przydaje się to tylko w drugiej i trzeciej rundzie, gdzie gramy eco na przeciwników z kevlarem - a na pistoletówce, czyli jakby nie patrzeć ważnej rundzie, obydwie bronie zabijają od razu przy hs.
No i lubię też tłumik i skiny do USP-S, może też dlatego :)

P2000, bo jestem na tyle niecelny, że wystrzelam wszystkie naboje z usp zanim kogoś trafię.

Był taki czas, gdy zmieniłem z USP na P2000, potem nic mi nie szło i leżało sobie USP na gali. Jako, iż zostałem ostatni a było czterech typów przeciwko mnie to podniesionym USP ich wszystkich pozabijałem, nawet mam ściągnięte to demko, musiałbym nagrać :) I tak gram do dzisiaj.

ups XD chyba raczej USP

ale wstyd xD

raz napisałem dobrze.....

wstałem i nawet nie zastanawiałem się jak to jest napisane :( UPS SORRY MAJ FRIENDS

USP jest dla osób z dobrym aimem. Nie wybacza za bardzo błędów i wymaga celowania w głowę a swoim małym magazynkiem może przysporzyć trochę problemów. Daje za to kosmiczną celność i tłumik.

P2K to trochę inny typ broni raczej dla osób które aż tak dobrze nie aimują. Duży magazynek, większy margines błędu ale przy tym brak tłumika i w moim odczuciu mniejsza celność.

Inaczej strzela się z petki i uspa mimo że te 2 pistole są bardzo podobne. Osobiście gram p2k bo łatwiej mi się nim gra i ma więcej ammo.

A mi to tam lotto. W pistoletówkach i tak nie liczy się kto ma więcej ammo tylko kto szybciej w kask trafi. Trochę inaczej sytuacja na Eco wygląda ale w tedy zawsze można kupić 57.

Aktualnie gram usp-s i nie narzekam.

p2k używam

gdyby głupi cs zaliczał wszystkie trafienia to by była kozacka gra, walisz w typa 13 razy z czego z 6 trafień masz w kolesia on cie zabija a gra pokazuje 2 celne trafienia za 56dmg, ręce opadają jak człowiek ogląda własne video w zwolnionym tempie gdzie widać jak gość ewidentnie obrywa 6 razy a gra ci bezczelnie pokazuje że masz 2 celne trafienia, albo z sg553 po kulce walisz w typa 22 razy on cie zabija a gra pokazuje że dostał 3 razy 78dmg. Tak samo z shotgunow gość mi wybiega pod celownik z metra dostaje strzal z pompy i co ? nic zabija mnie po czym pokazuje kill cam że dostał raz za 28dmg i ja sie pytam o co tu chodzi ? Czy to jest jakiś program specjalny czy o co chodzi bo czasami mnie krew zalewa, wczoraj na rankedzie 4 tt waliło w jednego typa i niby nikt go nie trafiał i gość wszystkich ubił zostało mu 82hp. Osobiście mam już dość cs fajna gra wszystko w porzo ale za dużo hacków biega albo gra jest nie dorobiona że nie zalicza celnych trafień.

Chyba że ktoś to potrafi wytłumaczyć racjonalnie a nie pisząc mi tu bzdury że mam się nauczyć strzelać.

NA poczatku gralem usp niby ok walisz heada i gosc nie zyje...jednak z p2000 tez walisz head i gosc nie zyje jest tez celny a taki usp zalozmy na to zostajesz sam na 2/3 zostaje ci 12 amunicji sa pochowani szansa , ze zabijes zich 2 strzalami bez wymiany mala szansa . NIe raz juz p2000 wybilem po 3-4 typa tylko ten pistolet jest starsznie dziwny....nie raz banie wchodza jedna po 2 a innym razem walisz w goscia i nic nie trafia hitbox i trate jest okropnie wkurzajacy. Jak ktos tez napisal , jezeli gra jest jest szybka lepszy p2000 wolna usp- chociaz - p250 i tak zamiata....tym pistoletem da sie wygrac wszystko jak sie ma farta. Wczoraj gralem mecz i nie moglem uwierzyc....1vs3 na MIRAGE!! A spot gosc mial apke wzial usp (ct) wbiega na spwna i wbija kazdemu gosciowi banie...(mial 30 hp) czasami nie rozumiem tej gry (byli pokampieni).

Jeszcze co do usp - jest on dobry na duze mapy z dalekimi odleglosciami typu Mirage/dust . Na inferno p250 i 1 runda ct win...chyba , ze t zrashuja banana lub mida z tecami wtedy jest ciezko.

Inna sprawa to ranga na , ktorej grasz grasz na silver-gold3 bierzesz p250 lecisz na pale cala mape i masz ace .

usp jest dla aimerów ??XD proszę cie.. wielu dobrych albo i najlepszych gra z p2k.. przykład... scream, shox, shrood,gtr

Ja gram raz usp, a za jakieś 2-3 miesiące zmienię na P2000. Ot taki kaprys ;)

A mi to tam lotto. W pistoletówkach i tak nie liczy się kto ma więcej ammo tylko kto szybciej w kask trafi. Trochę inaczej sytuacja na Eco wygląda ale w tedy zawsze można kupić 57.Aktualnie gram usp-s i nie narzekam.

na global elite moze i tak - na nizszych rangach ma i to bardzo duze znaczenie.

USP bo śmiesznie oglądać momenty w stylu, tt wbiegają connectorem na A , ja wychodzę i strzelam do nich z shorta, a ci nie widzą i prawie nie słyszą skąd dochodzi dmg i zaczynają śmiesznie skakać :D

p2k używamgdyby głupi cs zaliczał wszystkie trafienia to by była kozacka gra, walisz w typa 13 razy z czego z 6 trafień masz w kolesia on cie zabija a gra pokazuje 2 celne trafienia za 56dmg, ręce opadają jak człowiek ogląda własne video w zwolnionym tempie gdzie widać jak gość ewidentnie obrywa 6 razy a gra ci bezczelnie pokazuje że masz 2 celne trafienia, albo z sg553 po kulce walisz w typa 22 razy on cie zabija a gra pokazuje że dostał 3 razy 78dmg. Tak samo z shotgunow gość mi wybiega pod celownik z metra dostaje strzal z pompy i co ? nic zabija mnie po czym pokazuje kill cam że dostał raz za 28dmg i ja sie pytam o co tu chodzi ? Czy to jest jakiś program specjalny czy o co chodzi bo czasami mnie krew zalewa, wczoraj na rankedzie 4 tt waliło w jednego typa i niby nikt go nie trafiał i gość wszystkich ubił zostało mu 82hp. Osobiście mam już dość cs fajna gra wszystko w porzo ale za dużo hacków biega albo gra jest nie dorobiona że nie zalicza celnych trafień. Chyba że ktoś to potrafi wytłumaczyć racjonalnie a nie pisząc mi tu bzdury że mam się nauczyć strzelać.

Proste wytłumaczenie - bo to CS GO. Serio, to wszystko. Nie szukaj tutaj "normalnego" modelu strzelania, bo go nie znajdziesz.

Aktualnie gram z uspem, bo ma strasznie mały rozrzut. Co prawda nadal nie umiem grać, oh well.

No Gawizz podałeś może dwóch dobrych graczy z których Scream gra dobrze tylko solo a Shoxie gra teraz straszliwy piach. Usp jest dla aimerow i zawsze będzie. Body shoty zadają z niego za mały dmg szczególnie jak wiemy na armor. Przy tym tt może od razu posiadać teca który jest na tyle przesadzony ze tylko celny strzał w głowę może uratować życie w starciu z nim.

tec ma randomowy recoil. Twoja argumentacja tezy jest słaba... to tak jakbyś im ubliżał skilla. To że shox ostatnio gra słabo nie ma nic do rzeczy.. Różnica między pistoletami to to że usp jest minimalnie celniejszy ale ja tego nie czuje bo na mapach only pistol łatwiej mi się gra p2k reszta parametrów jest ta sama. Oczywiście prócz ammo.

Grałem sobie z moimi ziomalami i poszła (jak dla mnie) mega bania, sam się zdziwiłem, że miałem taki refleks xd