Uptade a awp

Jako przeciwnik AWP cieszłoby mnie, że AWP zostało znerfione, ale to nie jest droga. Lepiej by było aby przykładowo strzał z AWP wszędzie indziej niż w głowę zabierał 99HP, tak jak to miało do tej pory miejsce ze strzałami w stopę. Byłby to 100x lepszy nerf niż to co jest teraz, awp dalej będzie używane, ale do kampienia, a ta sama broń nie będzie mogła być więcej używana jako kontra takiej gry.

Tylko, po co wtedy AWP? Wystarczyłby Scout, skoro i to i to zabija dwoma strzałami wszędzie oprócz głowy, a w dodatku ten drugi jest lżejszy.

Osobiście w ogóle nie odczułem zmiany szybkości ruchu na scope, a cena m4a1 mnie nie obchodzi, bo nie używam tej broni.

99hp a 70hp to jest różnica. AWP lepiej też penetruje przez ściany. To jest tylko mój pomysł wymyślony na pstryknięcie palcami, a nie rewolucyjne rozwiązanie, które mam zamiar wcisnąć devsom. Te rozwiązanie, które zastosowali jest o wiele gorsze niż te, które ja wymyśliłem w ciągu 1 sekundy, bo zdecydowanie bardziej wpływa na balans na mapach.

To czy odczuwasz zmianę na scope wynika z tak wielu rzeczy, że z pewnością wszystkich to nie dotknie. Ja AWP wykorzystuje do czyszczenia BSów i do tego ta broń już się nie nadaje, chyba, że na silver III przeciwko początkującym graczom.

Balans na mapach byłby, gdyby w ogóle nie było snajperek. Co to kurde za logika dać na strzelanie z 50m broń, która ściąga z 600m.

Wcześniej z AWP można było nacierać, powoli wchodzić B na dd2Cały update wydaje się być zrobionym na siłę, bez przemyślenia skutków, aby tylko coś zmienić. Zmiany w Tec-9 też są śmieszne. Rzadko kiedy udawało mnie się wykorzystać wszystkie 32 kulki i tak czy inaczej zostawało ponad 10.

Nie widzę problemu, dalej można pchać z AWP, dodał bym że snajperzy mają łatwiej z wyciąganiem wrogów przy krawędziach.

Tec-9 niby nerf a boost ;)

Co z tego że jest 24 kule jak dmg na daleki zasięg został zwiększony.

Z tego co wiem to zwiększył się lekko dmg Tec-9 na bliski dystans a na daleki zmniejszył więc to jest raczej nerf . A tak na logikę jakim cudem kula wraz z dystansem ma zwiększać prędkość i jednocześnie siłę z jaką uderzy w cel ? Istnieje coś takiego jak opór powietrza czyli ruchu . Podstawy fizyki się kłaniają .

Nie widzę problemu, dalej można pchać z AWP, dodał bym że snajperzy mają łatwiej z wyciąganiem wrogów przy krawędziach.Tec-9 niby nerf a boost Co z tego że jest 24 kule jak dmg na daleki zasięg został zwiększony.

W jaki sposób łatwiej? :o

Nie wiem jak u Ciebie, ale kiedy ja gram i wysuwam się powoli zza rogu a po drugiej stronie jest AWPa to nawet nie zdążę go zauważyć i już leżę. W natarciu moim zdaniem bardziej przeszkadza fakt, że teraz po zmianach zanim AWP po ruchu staje się celne mija więcej czasu niż uprzednio, chyba, że to tylko moje wrażenie. Ja bynajmniej teraz biegam z AK-47 na snajpy i o wiele częściej wygrywam takie pojedynki niż wcześniej :) .

No te zmiany z Tec-9 to nie wiem czy to miał być buff czy nerf, czy po prostu zmiana charakterystyki tej broni; ale jest tak samo 'zarombisty' jak wcześniej.

Tec-9 chyba najlepiej podsumowuje ten patch. Niby coś pozmieniane, ale nikt nie wie po co.

witam

słyszałem że był jakiś update i zrobili coś z awp że niby inaczej się teraz gra . Jako że mało kiedy używam awp to nie widzę różnicy jednak wiele osób na serwerach pisze że niby jest coś zmienione . czy komuś coś wiadomo na ten temat ?

czy coś jeszcze zrobili w ty update oprócz zmniejszenia ammo w tec-9 ?