Usunięcie konta

Jakbyście szukali adresu do pozwu :slight_smile:


“„Usługodawca” – Artur Chmaro prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „MMOPLAYA Artur Chmaro”, ul. Marcinkowskiego 5/1, 71-160 Szczecin; adres e-mail: mmoplaya@gmail.com;”

Huhuhu, ile tutaj było już ludzi straszącymi pozwami? Straciłem rachubę. Chłop nawet nie wie, że guru nie jest właścicielem XD.

1lajk

mijają następne 4 dni

pierwsza próba automatyczna usunięcia konta 27 sierpnia - automat popsuty
kontakt mailowy z właścicielem 28 sierpnia

obecnie mamy 16 października a konto na portalu ciągle istnieje mimo prośby o jego usunięcie

Natomiast co do wypowiedzi (a raczej wysrywu bo to nawet nie jest wypowiedź) tego śmiesznego moderatorzyny to tylko pokazuje jakim syfem stało się MMORPG przez ostatnie lata

więcej się kompromitujcie

PS. jak to możliwe że portal może być tak popsuty mimo że cały skrypt jest open source i dosłownie naprawiają go inni, wystarczy wgrać aktualizacje ;_;

1lajk

To akurat bardzo czesto zjawisko kiedy wannabe developerzy biora sie za cos i maja z tylu glowy tylko zysk (wiadomo trzeba zarabiac, ale fajnie jak idzie przy tym tez jakosc) i praktycznie zerowa wiedze na ten temat. Podejrzewam ze przy probie aktualizacji trzeba by zrobic kilka codemodów ew jakas migracje bazy a to dla nich już szczyt możliwości XD

1lajk

Mija kolejny tydzień jak ciągle mam konto które wielokrotnie prosiłem o usunięcie

Widać, że nie masz co robić, tylko się pruć o gówno tak na prawdę xD

Następne 4 dni mijają, w przyszłym tygodniu zgłaszam to do odpowiedniej instytucji.

O swoje prawo, może twoje to gówno ale na pewno nie moje.

1lajk

Kupa dobrej walki tu sie dzieje :]
Przesledzmy jaki progres dokonales jak dotad… co jakis czas wpisujesz jakis komentarz ktory niczego w twojej sprawie nie zmienia a jedynie podbija statystyki forum. Brawo wojowniku
Jezeli na prawde chcesz aby usunięto to konto i jestes pelnoletni to mozesz skorzystac z tego artykulu (jezeli nie jestes pelnoletni wowczas sprawe powinien zglosic prawny opiekun jezeli w ogole zgodnie z regulaminem strony - nie znam nie czytalem nie mam czasu na bzdety - moga zakladac tutaj konta osoby niepelnoletnie:
https://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/konsument-w-sieci/2714285,Prawo-do-usuniecia-danych-osobowych-wedlug-RODO.html

PS: jezeli wysylales prywatne wiadomosci do aministracji zabezpiecz je, ponadto zabezpiecz caly ten watek z wyraznym podkresleniem wypowiedzi moderatora - bedzie to dodatkowe potwierdzenie ze administracja strony byla zapoznana z tematem… Poza tym jak przeczytasz w artykule nie musisz isc na policje czy jakiegos sadu (jak niektorzy tu zapewne sugerowali) czy gdziekolwiek zasadniczo mozesz takie cos zalatwic bez wychodzenia z domu i w sumie bezbolesnie dla ciebie. Jezeli tego nie zrobisz to mozesz sobie tu wypisywac co Ci sie podoba a jedyne co zrobisz to podbijesz statystyki strony. I nie pisz ze zglaszasz to do “odpowiednich instytucji” bo to tak straszy ze hoho …po prostu to zrob bo prawo w tym wypadku jest po Twojej stronie. I to czego nie zrobiono tu przez lata prawnie zostanie zlecone odgornie a administrator strony w wyznaczonym czasie zostanie zobligowany do wykonania polecenia urzedowego pod grozba sankcji.
Tyle w temacie

Pozdrawiam

Oczywiście że wątek został zarchiwizowany i przekazany odpowiedniej instytucji
z profilu zaufanego

zachęcam wszystkich którzy mają problem z usuwaniem kont do tego samego.

Natomiast jeśli chodzi o pisanie w tym temacie jest to bardzo pomocne
pokazuję czym stała się ta strona.