Usunięcie konta

Proszę o usunięcie konta zarówno na forum jak i na portalu, wasze automaty nie działają.

@Sildu karać to jest komu ale usunąć konta to już nie

f5

według prawa jeśli konto nie zostanie usunięte to możesz ich pozwać i nieźle Ci za to zapłacą :smiley:

Odejmij koszta postępowania cywilnego i własnie zmarnowałeś 3 miesiące na pozwy z gównostroną a efekt zerowy xD

koszty zapłaci strona przegrana, więc jedyne co tracisz to czas żeby udupić stronkę, druga sprawa jak się tym zainteresują no to nie skończy się na tym że konta nie można usunąć więc cały ten pierdolnik tutaj jebnie i posypią się srogie kary, kwestia czy się komuś chce

Tylko koszta postępowania sądowego kolego, a wytoczenie sprawy to jednak troche więcej pracy i pieniędzy (dodatkowe koszta), gdyby było tak fajnie jak mówisz to by już w Polsce znalazł się cwaniak co by co 5 min pozywał firmy i liczył na odszkodowania i zero strat finansowych.
TE dodatkowe koszta to chciazby zatrudnienie prawnika aby upewnic sie czy na pewno masz racje i jakiekolwiek szanse wygrac, pod jaki paragraf to podpiac, to sa TWOJE KOSZTA a adwokat z urzedu ktory reprezentuje Cie w trakcie sprawy to sa minimalne koszta o ktorych Ty mówisz.

przecież napisałem że przegrany ponosi straty finansowe więc po co miałby ktoś pozywać randomowo skoro by za to płacił… whatever i tak mu nie skasują konta :smiley:

Bipolar?

raczej nadinterpretacja i niskie umiejętności czytania ze zrozumieniem, nie martw się to powszechne w internecie, nic ci nie będzie

Konto ciągle nie usunięte mimo że automaty nie działają, dzisiaj mija miesiąc

kolejne dni mijają jak pory roku vivaldiego

kolejne 3 dni

2 dni minęły, jak 1 dzień… tara, tara, tara, tararara :joy:

dni mijają niczym ice tea lemon vodka

kolejne 3 dni minęło jak 1 dzień xD

tym razem mija 10 dni od ostatniego przypomnienia

to ja też podbijam bo frajerstwo to mocne w gębie a nic nie zrobi nawet ze swoimi własnymi prawami do usuwania konta i że faktycznie sprawa jest z automatu wygrana w sądzie bo miałbyś pozew zbiorowy

druga sprawa dlaczego miałoby mi się nie chceć zniszczyć życia jakiemuś frajerowi który jawnie żeruje na głupich użytkownikach tego bloga.

Pasożyty się zabija - zwyczajnie i bez uczuć, a ty płaczesz nad komarami ?

Jeszcze kurwa na tej sprawie zarobie, każdy zainteresowany by zarobił, a gburu do końca życia ujebany w długach, bo chciał być cwany i zarabiać na frajerstwie… i nawet nie potrafi zabezpieczyć się (tzn porządnie strony zrobić w tym wypadku).

Twoje dni są policzone @guru i to jest prośba a nie groźba, naucz się wykonywać swoją “prace” porządnie jeśli sie za coś bierzesz, bo stracisz wszystko na cwaniactwie, za głupi jesteś żeby cwaniakować i frajerować frajerów.

od lat co jakiś czas powstaje wątek, WEŹ KURWA CHUJU NAPRAW TĄ STRONE I SKASUJ KONTA KTÓRYCH NIE CHCĄ, a ty cwaniaczku i tak wolisz nabijanie wyświetleń.

Uważaj sobie na prawde uważaj bo jak chodzi o kase, i NA TOBIE można zarobić, to chętnie ci założe tą sprawe o wykożystywanie danych osobowych bez zgody. Nie wypłacisz się do śmierci pajacu, więc po prostu, napraw tą strone… Albo zapłać komuś zeby to zrobili.

Proste,

albo wkurwiaj dalej normalnych ludzi, którzy nie dają się łapać na click baity - to pożałujesz

Wyłudzacze atencjusze tacy jak ten guru to powinni gnić w oczyszczalnni ścieków razem z resztą spermy, a nie, że jeszcze głupki użytkownicy napędzają głupków jak guru do staczania się coraz bardziej

Guru jest chyba tylko redaktorem za MMORPG odpowiada Artur Chmaro (https://www.youtube.com/channel/UCFmXR9JohMyuXPya2OUkcjg) - Ten pan
Co ciekawe, jako developer z doświadczenia przyznam Ci rację, widać po jego “owocach pracy” i kanale na YT, że gośc po prostu gówno potrafi i dlatego portal wygląda jak wygląda i działa jak działa.

PS. Ciekawe czy tego posta nasz kochany Arturek już usunie :> ?
PS2. Jak usuniesz to weź im usuń też konta w końcu, Wasze gówno forums to na (https://github.com/discourse/discourse) ale to pewnie sam wiesz bo komuś musiałes to zlecić, w dokumentacji masz napisane jak się usuwa konta xD

2lajki