Usuwanie komentarzy przez administrację

Powiedziałbym, że nie spodziewałem się cenzury na naszym internetowym podwórku, ale realia są, jakie są :roll_eyes:

Doskonale rozumiem, że krytyka nigdy nie przychodzi łatwo, zwłaszcza jeśli uderza w kogoś osobiście.
Niemniej jednak znikającymi po paru minutach od napisania komentarzami, wytykającymi nieprofesjonalizm i mogących skłonić do refleksji, nie powstydziłby się Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, niegdyś prężnie działający.

xao1
xao2

Nie ukrywam, że z przedstawionego komentarza sączy się żal i jawna niechęć, ale nigdy nie uciekam się do emocjonalnego zaangażowania, póki ktoś mi nie da do tego powodu. A powodem było skasowanie jeszcze wcześniejszego komentarza, w którym na luźno odnoszę się do tematu.

Żałuję tylko, że nie uwieczniłem większej ilości, ponieważ od momentu zrobienia screenów, ilość komentarzy urosła, w dyskusję wdał się kolejny administrator, z którym również próbowałem polemizować, a których już niestety nie ma :confused:

Sam temat poruszony w tamtych komentarzach (dotyczący poziomu zachowań pewnych osób oraz tego, jaki stosunek do portalu, jak i komentujących ma “władza”) pozostawiam do osobistych przemyśleń.

pefrix1

Spodziewam się, że większości i tak nie przeszkadza nic, co się na portalu pojawia (lub znika, o ironio), ale hej, w końcu po to jest forum, żeby czymś się z innymi podzielić :wink:

Peace :v:

Czepiają się Xaorusa o złośliwe komentarze nt. Blessa wytykając mu ze to ON(powtarzam! ON) reklamował tego crapa jako Next-Gena, otóż nie, to nie Xaorus reklamował tego crapa a REDAKTOR GURU!

Xaorus NIE JEST żadnym redaktorem na tym portalu i nigdy nie pisał newsów!

Od zawsze miał bekę z Blessa a jego wypowiedz na screenie to zapewne sarkastyczny, złośliwy pstryczek w stronę redaktora GURU

Nie jest on zadnym redaktorem, na dodatek od początku hejtował i publicznie śmiał się z Blessa więc jego komentarz NIE JEST zaskoczeniem
Xaorus nigdy nie mial nic wspólnego z newsami zamieszczanymi na portalu a ty chyba myślisz ze Xaorus najpierw chwalił blessa w newsach a teraz go hejtuje

Więc nie dziwię się ze Twój komentarz został usunięty, sam do końca nie wiesz chyba kogo należy zmieszać z błotem…więc Twoj hejt był bezpodstawny i skierowany w złą osobę

1lajk

Mnie bardziej interesuje sam poziom jego komentarzy, a nie to, czy to on nakręcał hype, czy kto inny.
Tym bardziej dziwi mnie fakt, że pomimo nie pełnienia na forum żadnej funkcji, taki pan X bawi się w cenzurę jako część administracji. Szanuję jego wkład w robienie video, ale to inna kwestia.
Tym bardziej (x2) dziwi mnie fakt, że taka między-redakcyjna złośliwość jest traktowana jak powietrze. No ale nie mi w to się mieszać, a i tak temat, jaki poruszam dotyczy czego innego.
Zaskoczenie, lub nie - smutne że nie przeszkadza Ci jak ktoś reprezentujący portal stara się pokazać drzemiącego w nim gimnazjalistę - bo nie oszukujmy się, ale z tym kojarzy mi się takie zachowanie xd

Powtórzę po raz kolejny - chodzi mi wyłącznie o fakt kasowania komentarzy i zachowania administracji, a nie o to, czy ktoś chwalił grę a później ją piętnuje.

“Więc nie dziwię się ze Twój komentarz został usunięty, sam do końca nie wiesz chyba kogo należy zmieszać z błotem…więc Twoj hejt był bezpodstawny i skierowany w złą osobę”

Mieszam z błotem zachowania w postaci usuwania krytykujących administrację oraz nieprofesjonalne zachowania administracji (w tym przypadku oberwało się Xaorusowi, ale sam się o to prosił xd).

Jedyne co chcę osiągnąć, to zwrócić uwagę. Jeśli nikogo to nie obchodzi, ¯\ (ツ)

Witam. Przypinam się do tematu bo zauważyłem że moje komentarze pod newsami znikają szybciej niż perseidy z nieba. A co ciekawe raczej są to luźne wypowiedzi dotyczące tematu niż jakaś krytyka (krytycznych komentarzy zamieściłem może dwa lub trzy w ciągu całej swojej obecności tutaj). Przy tym nie dostałem żadnej informacji o jakimś banie czy czymś innym, więc może ktoś mi łaskawie wytłumaczy o co chodzi bo czuję się trochę jak ofiara Majestic12 albo innej tajnej organizacji spiskowej xD.